Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki milyen terhesvitaminra...

Ki milyen terhesvitaminra esküszik? 6 hetes magzatbol mit lát az orvos? Most fogok menni első uh-ra. Párom is jön velem izgulunk az első találkozás miatt

Figyelt kérdés

2021. máj. 19. 11:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Túl korán mentek, így nem tuti a szívhang még. 8-9 hetesen bőven ráér az első UH, akkor már cuki gumimaci formájúak a babák. 😊 Vitamint én a DM saját márkást szedtem, mindkét terhességem során tökéletes volt a vérképem.
2021. máj. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
63%

Én sima femibiont szedek, egyelőre minden ok. Ezen kívül a saját vitaminjaimat (d, c, magnézium, stb).

6 hetesen talán lesz szívverés, ezen kívül már láthatja hogy egy vagy esetleg több embrió van, de ilyenkor még el tudnak bújni. Magzatnak csak azt hiszem a 12. hét után hívják. :) Az elején még embrió. Ha nem magánrendelőbe mentek, akkor párod egyelőre nem tud csatlakozni a vizsgálathoz, de az ultrahangon ilyenkor még nem fogsz látni semmi különöset.

2021. máj. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Párom is jön, igazából a terhesség tényét kellene megállapítani. 3 pozi tesztem van, azt mondjatok nem érdemes meg orvoshoz menni?
2021. máj. 19. 11:29
 4/17 anonim ***** válasza:
6+2-nél nálam már volt szívhang. Mentségemre szóljon, hogy a mensi szerint már 7 hetes terhes is elmúltam amikor mentem orvoshoz csak ő kisebbnek mérte. Jutavit és Ceizel vitamint is szedtem de vashiány miatt vasat is kellett pluszban.
2021. máj. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Március 1-jen volt meg utoljára és nem rég lett pozi a teszt akkor onnan számoljam hány hetes lehetek?
2021. máj. 19. 11:35
 6/17 anonim ***** válasza:

Nem május 1? Akkor még csak a 3. hétben vagy.


Március 1-nél már bőven benne vagy a 12 hétben.

2021. máj. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Femibiont szedek, nincs rá panaszom.
2021. máj. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Hülyeséget írok ne haragudjatok zavarban vagyok :D április 4-8 között volt az utolsó mensim
2021. máj. 19. 11:50
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem korán mész. Elmaradt mensi után 2-3 héttel bőven elég. 6 hetesen nekem semmi sem látszott, csak rá 2 hétre volt szívhang. Amúgy meg nem árt tudni az utolsó mensi pontos dátumát. Vannak különböző appok ahova beirod és kiadja hanyadik hétben vagy és kb mekkora a baba
2021. máj. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekem pontos ciklus sál, középidős ovulációval 6+2nél már látszott a szívpulzálás. Mehetsz nyugodtan, de 2 hét múlva valószínűleg issza hív a doki még egy uh-ra. 22+4hkm
2021. máj. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!