Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kell szülésznőt fogadni?...

Mikor kell szülésznőt fogadni? Milyen sűrűn kell hozzá járni? Mit csinál a találkozáskor? Miben más mint a fogadott orvos?

Figyelt kérdés
Én mindkettőtt szeretnék fogadni légyszi segítsetek ebben
2016. nov. 23. 10:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Legkésőbb félidő körül érdemes, mert be vannak táblázva ők is. Én kétszer találkoztam vele, első alkalommal körbevezetett a szülészeten, megmutatta a szülőszobát, megbeszéltük, hogy mi várható majd, hogy fognak zajlani az események, összeírtam egy csomó kérdést, hogy mit kell majd vinni, mikor kell elindulni, stb. Másodszor csak futólag beszéltünk NST után, mert pont dolgozott, amikor mennem kellett.


Másnap volt szülésindításom hajnalban, végig mellettem volt, 7 órát vajúdtam, de császár lett a vége magzati distressz miatt így végül a szülésben nem kellett segítenie sajnos.

2016. nov. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Én csak szulesznot fogadtam fel. 2x találkoztunk. Mindent elmondott h mi hogyan lesz, akar császárok lesz akar természetes szülés. Többen fogadtak orvost és szulesznot is, de a doki 2x benézett és ennyi. A szülésznő meg végig ott van és tartja benned a lelket és segít mindenben. Ha nincs komplikáció a doki csak azt mondja h ok mehetünk szülni és a végén varr ha kell. Legalábbis családunkban 2x is ez volt, míg a szülésznő meg a császárhoz is bejön velem ha mégis az lenne. Mivel én is meg csak most fogok szülni ezeket mind csak hallomásból tudom mondani családon belül és baratoktol. Ezen kívül minden kórház is más, Uh ahol szülni fogsz érdemes ott korbekerdezni!


Üdv

37hkm

2016. nov. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!