Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mivel indithatom be a szülést?

Mopszgazdi kérdése:

Mivel indithatom be a szülést?

Figyelt kérdés

Sziasztok

40+5 hetes vagyok

Jövőhéten be kell feküdnöm indításra ha addig nem idul be a szülés.

Azt szeretném kérdezni hogy tudtok mondani praktikákak, ötleteket hogy esetleg mivel tudnám kicsalogatni a kicsit?

A szex az sajnos kizárva mert a férjem fél hogy baja esik a kicsinek, pedig én tudom hogy nem lesz hiszem szokták mondani hogy ami jó az anyának az a babának is.


Előre is köszönöm a segitséget! :)


2021. máj. 20. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
A szexet az orgazmus miatt szokták mondani, szóval akàr a férjed nélkül is megoldhatod.
2021. máj. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Lépcsőzés, hosszú séta, orgazmus, mellbimbó ingerlés, tonik, fűszeres ételek mind mind praktikák a szülésindításra. A gyakorlatban elég ritkán működik bármi is. Engem pl indítottak a végén, nem ördögtől való, nagyon szép szülésem volt. :)
2021. máj. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
34%

Semmi. Egész nap itthon voltam az utolsó két hétben, és ezeket próbálgattam. Még egy magán dokihoz is befizettem méhszájvizsgálatra, és kértem, úgy vizsgáljon hogy szülni akarok.

Meg sem mozdult.

41 hétre indítottak. Ballonnal először. Semmi. Burokrepesztés. Semmi.

Oxy picike fájások, aztán megint leállt.

Szerencsére egy jó nagy adag oxyval sikerült beindítani.

2021. máj. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Engem is inditottak, 6 ora alatt meglett a fiam onnantol hogy bekotottek az oxit😊 pedig elso baba es nagy is volt tobb mint 4 kilo
2021. máj. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!