Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mivel indítható be a szülés...

Kinley_crown kérdése:

Mivel indítható be a szülés itthon?

Figyelt kérdés
39 hetes 6 napos vagyok és 2 hete a méhszájértékem 2111, a nyákdugóm több mint 1 hónapja kiesett, próbáltam már fűszeres/csípős ételeket, szex, napi többször mellbimbó izgatása, lépcsőzés, tonik, guggolás, tegnap nagytakarítás... Semmi nem jött be. Első babás vagyok és az egész család már tűkön ül, én meg végképp! Nem szeretném, hogy klinikán indítsák a szülést, 5 napja mondták, hogy "napokban jön a baba"...

2015. júl. 16. 23:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nyugi! Pihenj sokat! Ne aggódj, majd jön, ha itt az ideje. Első szülésem semmitől sem indult be. Mindent kipróbáltunk, de semmi. Pénteken kellett volna befeküdnöm a kórházba, teljesen felkészültem rá lelkileg. Utálom a kórházat. :-( Magától indult meg szerda reggel szabályos 20 perces fájásokkal, este 22,25-kor született meg a lánykám. A második szülésem előtti nap megittam 2 l tonikot és szexeltem a férjemmel. Másnap délelőtt indult a szülés, kiírás előtti napon. Lehet, hogy ez segített, de lehet, hogy nem. Úgyhogy semmi tanácsot nem tudok adni. Annyi, hogy a lépcsőzést és a forró fürdőt nem ajánlják az orvosok, mert veszélyes lehet a babára nézve.
2015. júl. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!:) Sajna a lépcsőzés elkerülhetetlen, 3. emeleten lakunk.
2015. júl. 16. 23:17
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én csak annyit mondok neked, h tervezz programokat vagy valamit amire mondhatod, h de jó h még nem jön, van erre is idõm. Murphy törvénye szerint be kell induljon a szülés. :) De az elsõ válaszoló jókat mondott és gratulálok a babához.
2015. júl. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

ha szedsz, ne szedj magnéziumot

igyál málnalevél teát, az puhítja a méhszájat

beszélgess a babóval, hogy nemsokára találkoztok, jöjjön nyugodtan, nagyon várod :)a köldökszinórt meg lökje el magától mindig

2015. júl. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Terhességgel
2015. júl. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én amikor túlhordtam egy nappal ,befektettek.miután elintéztek mindent ,jött a vizsgálat.azt hiszem ennyire volt nyitva a méhszájam ,mint neked ,jósló fájásaim már hetek óta voltak.szóval a vizsgálatkor a doki kézzel rátágított (ami egy pokolian fájdalmas dolog) és este már mentem a szülőszobára.kb 5-6 óra telt el.aztán hajnalban meglett a baba.
2015. júl. 17. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
9%
Kézzel tágítás???? Ennyire azért nem kéne türelmetlennek lenni. Az a doki nem normális. Kérdező: minden rokon várja? Te is ? Na és???? A baba tudja mikor jött el az ideje. Miért kell kiűzni??? Lehet hogy még 2 hetet is maradna. Miért nem lehet kivárni???
2015. júl. 17. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszadónak csak annyit, hogy valószínűleg nem vagy tisztában a lehetséges következményekkel ha a babát túlhordják! És a kézzel tágítás elég gyakori, nincs ebben semmi abnormális.
2015. júl. 17. 13:43
 9/11 anonim ***** válasza:
igen ,elég sokszor tágítanak így ,őszintén nem bàntam már.nem kellemes az biztos de nagyon hatásos legalább.ezek a praktikák meg olyanok ,hogy szerintem csak véletlen egybeesés ,ha pont megindul a szülés utánuk.én is csináltam ezeket ,lépcsőzés ,szex ,kínomban a szobát is átrendezten és semmi.isten tudja meddig hordtam volna túl.
2015. júl. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
amúgy 42. hétig nem számít túlhordásnak.
2015. júl. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!