Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A férjem nem kíván mióta...

A férjem nem kíván mióta megtudtuk Hogy gyermeket várunk.. Mások hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre hogy mióta meg tudtuk hogy jön a baba, a férjem nem kíván :( előtte heti 3-4 alkalommal volt köztünk intim együttlét, most kettő hete semmi...

2021. máj. 20. 11:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Próbáltál már erről beszélni vele?
2021. máj. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Ez féltés szokott lenni, nem "nem kívánás". Az esetleg szülés után.
2021. máj. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem is inkább féltés.

De ha babátok lesz, feltételezem komoly a kapcsolatotok. Miért nem

Őt kérdezed meg, hogy mi történt közöttetek?

Mi egyébként a 12.hétig nem voltunk együtt, orvos sem engedte, meg nem szerettük volna, hogy elmenjen a baba.

Én aggódós vagyok, nekem heti 1-2együttlét teljesen oké. Kívánom a férjemet, de most a baba fontosabb.

Férjem állandóan együtt lenne, ha lehetne..


Baràti társaságunkban fordítva volt. A férj nem akart szexet, féltette a babát, ( meg aztán lehet a tudat is, hogy ott van a baba a pocakban, és feszélyezve érezte magát), viszont a feleség a hormonok miatt állandóan szexelt volna.


Mindenki máshogy èli meg ezt az időszakot, de a kommunikàció nagyon sokat segít! 😊


Ha nem szeretne szexet, akkor van mèg ezenkívül más olyan dolog, amitől mindkettőtöknek jó lehet!

Szurkolok, hogy megoldjàtok a problémát!


Boldog baba várást kívànok Nektek!

2021. máj. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%
Tud be a féltésnek,idővel el múlik és minden szép lesz mint előtte .
2021. máj. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Beszéltem erről vele nyilván. Komoly a kapcsolatunk férj és feleség vagyunk, 4 éves kapcsolatban. Azt mondta hogy ez hülyeség ez az egész és be beszélem
2021. máj. 20. 12:19
 6/15 anonim ***** válasza:
92%
Ha úgy gondolja hogy hülyeség, akkor mondd meg neki, hogy továbbra is igényt tartasz a heti három-négy együttlétre 🤷‍♂️
2021. máj. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
50%
Éjjel nappal toltuk a veszélyeztetett terhesség ellenére, persze nagyon óvatosan. De a feleségem állandóan rajta ült volna! De a legjobb, ha őt kérded! És együtt menjetek a dokihoz. Mondja meg neki hogy veszélytelen a szex, de óvatosan!
2021. máj. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%

7

Gratulálok..

2021. máj. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát nálunk is ritkultak az együttlétek sajnos.

Amúgy sem volt egy szexmániás. 33 hetes vagyok, legutóbb bevallotta, hogy félti a kicsit. Szinte nem is híztam,vékony maradtam, csak a hasam nőtt meg. Nekem nagyon furcsa volt, mert az exeimmel ilyen nem volt sosem.

De elfogadom, hogy mindenki más. Remélem szülés után ez megváltozik, mert bennem dúlnak a hormonok, napi 4x is sokszor megcsinálom magamnak.. :/

2021. máj. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
87%
Ez már a 638524827. ilyen kérdés. Nem egyedi eset, az a ritka, ha a terhesség meg a gyerek nem teszi tönkre 2 ember párkapcsolatát.
2021. máj. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!