Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyomorfajdalom, terhesség....

Gyomorfajdalom, terhesség. Voltatok már hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Kb 7 hetes terhes lehetek, egy hét múlva megyek orvoshoz, akkora kaptam csak időpontot, viszont a legerősebb tünetem a gyomorfajdalom, amitől enni is nehezen tudok. Hanyingert is okoz néha. Nem ég, hanem piszkosul faj. Valaki tapasztalat tanács?

2021. máj. 17. 22:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is kb azokban a hetekben fájdogált a hasam, próbálj tejet inni rá, vagy zsíros ételt enni. Nekem a gyomorsav kezdte ki, amit zsíros dolgokkal tudtam semlegesíteni.
2021. máj. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én nem javaslom a zsíros dolgokat, gyomorhurutnál, savnál inkább kerülni kell!


Szedj Gaviscont étkezések után, ezt terhesek is szedhetik!


Próbálj emellett inkább kevésbé zsíros ételeket enni, pl. sovány tejtermékek, krumpli, rizs, sovány húsok, párolt zöldségek és gyümölcsök, főzelék.

Éjszakára emeld meg a párnád.


Esetleg valamilyen vírus is okozhatja, azért ha nagyon fáj, menj el a háziorvoshoz legalább.

2021. máj. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!