Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt mar valaki hasonlo...

Volt mar valaki hasonlo helyzetben?a teszt pozitiv,de az orvos nem lat terhesseget.

Figyelt kérdés

Febr.23.an volt meg utoljara a menstruaciom,penteken du.csinaltam tesztet egybol eros pozitiv lett.

Tegnap voltam reggel voltam orvosnal huvelyi Uh.t vegzett,de azt mondta terhessegrol szo sincs.

Kerdezte biztos pozitiv volt e a teszt?valaszoltam igennel mivel + volt..

Tapogatta a hasamat es mondta,hogy terhesseg nincs a leletbe is irta:Gravra utalo jel nincs

Az orvos utan csinaltam delkorul tesztet egybol pozitiv lett..aztan du.5korul csinaltam masikat ismet +.

Tegnap egesznap barnazgattam..nem mondanam,hogy sok mennyiseg olyan kb.mikor terheseeg vegen elmegy a nyakdugo.

Egesznap rosszul vagyok szedulok,faj a vesem korul,nyilalo erzes a hasaljaban es enyhe gorcs,hanyinger,faradtsag.

Endometrium 10mm.

Ha nincs terhesseg mitol lett pozitiv 3 tesztem es mitol vagyok rosszul?

Semmi olyan utalo jel nincs a mehben ami terhessegre utalna.

Persze megyek vissza az orvoshoz,de erdeklne volt e mar valaki hasonlo helyzetben?

Mielott valaki kerdezne miert nem az orvost kerdeztem:Dr.ur annyit mondott,hogy mennem kell labora,hogy ott is csinaljanak tesztet ,de ha addigra megjonne a menstruaciom nincs semmi teendom.



2021. ápr. 1. 12:38
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
94%

Kémiai terhességnek nevezik ezt a jelenséget, barnazol plusz pozi teszt. Pár nap múlva megjon majd.


Ettől függetlenül menj el laborra persze,


Egyébként nem tudom miért mentél ilyen korán, nekem is február 23 az utolsó mensi dátuma de még minimum 2 hetet várok hogy biztos legyen szivhang stb

2021. ápr. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%

Érezte volna a tapogatásnál, ha fel van puhulva a méhed!!!


Azért írta, hogy terhességre utaló jel nincs.


A pozitív teszt biztosan pozitív volt? Egyforma erős volt a 2 csík?

2021. ápr. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
És voltál vérvételen?
2021. ápr. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:

Elso valaszolo:Eleve azert mentem mert nem voltam/vagyok jol..van egy egy eves kislanyom +2fiam sokszor az ajulas szelen vagyok ugy,hogy a lanyom a kezemben..


Masodik valaszolo:Igen,szepen latszik a csik.

Toltenek fel rola kepet,de nem tudok..

Egyebkent az endometrium is 10mm az szerintem nagyon keves,hogy megtudjon tapadni..vagy nem?

2021. ápr. 1. 13:03
 5/41 anonim ***** válasza:
A mehen kivulivel mi a helyzet?arra mit mondott?
2021. ápr. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
Kepkuldes.hu oldalra feltöltöd és idemásolod a linket.
2021. ápr. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
Menj el egy másik dokihoz, és vérvételre kB azonnal mert kémiai terhességnel nem kéne ennyire szrul lenni, ez szerintem is lehet méhen kívüli
2021. ápr. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
2021. ápr. 1. 13:11
 9/41 A kérdező kommentje:
A mehenkivuli terhesseg szoba sem jott..oszinten nekem eszembe sem volt
2021. ápr. 1. 13:16
 10/41 anonim ***** válasza:
47%
Bármi lehet. Várj még egy hetet, és utána tesztelj. Ha akkor is pozitív, és nem jött meg, akkor vissza a nőgyógyászhoz.
2021. ápr. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!