Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan aki a 12.hétig...

Van olyan aki a 12.hétig 0-24ben nagyon rosszul volt,egész nap hányt,viszont ahogy betoltotte a 12.hetet azonnal elmúlt?

Figyelt kérdés
Kérlek nyugtassatok meg,hogy van ilyen! 10 hetes kismama vagyok és az 5.héttől iszonyat rosszul vagyok 0-24-ben,enni egy falatot sem tudok,inni is keveset ,korhazban egy fel napog tartottak bent 1 l infuzio erejeig..szeretném azt hinni,hogy vege lesz hamarosan😢
2021. máj. 21. 07:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Ugyan így voltam kisfiamnál meg most is kislányomnál :( Sajnos nekem nem múlt el csak 15hetesen.. Addig kB a citromos fagyi volt az egyetlen amit nem hánytam ki... Tarts ki, tudom nagyon nehéz.

Mi 6évet vártunk a két gyerek között, annyi a rossz élmény... Erre most is ugyan az volt.

23hetes kismama

2021. máj. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan nem múlt el DE ez nagyon ritka, a legtöbb esetben abbamarad a 12. hét környékén.

Ha mégis marad, a 12. héttől lehet rá gyógyszert szedni, nekem kórházban olyan jól tudták kezelni, hogy bent nem is hánytam. Az első trimeszterben azért hagyják, hogy hányj, mert gyakran ez történik terhesség elején és a magzatnak sem kell sok tápanyag, mert még pici, késöbb ha hízni fog, fontosabb lesz enni, bár én szinte semmit nem ettem és normális súllyal született.

De azt tudom, hogy borzalmas az egész, kitartás!

2021. máj. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jégkrémet próbáltad? Gyümölcs, tej tele tápanyaggal, hideg is, egyszerre pici menyiséget eszel csak, barátnőm hetekig jégkrémen élt a terhessége elején. 14.hét körül lett jobban.
2021. máj. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos semmit nem birok megenni,már mindennel próbálkoztam,plusz el kell látnom a 16 hós kisfiamat is! Komolyan mar rossz gondolataim vannak annyira rosszul vagyok,nem gondoltam volna hogy lehet ennyire rosszul lenni😢
2021. máj. 21. 08:23
 5/6 anonim ***** válasza:
És az előző terhesség nem ilyen volt? Én végig hánytam és nem is vállalok többet, más gond is volt, de már a hányás is elég nyomós ok lenne, nem is tudnám ellátni a lányomat.
2021. máj. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem az,nem volt ilyen !
2021. máj. 21. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!