Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes terhes vagyok,...

18 hetes terhes vagyok, mellsőfali lepénnyel, első terhesség. Az elmult héten 1-2szer mintha éreztem volna babát, vagyis valami gyenge kis rángás, hullámzás szerűt de csak rövid időre, viszont eltelt azóta pár nap és nem érzem, ez normális?

Figyelt kérdés

Ha az ember megérzi először onnatól nem kéne legalább naponta.

Sajnos nagyon puffad a hasam és ez is nehezíti a dolgot szerinte, állandóan feszül, este lefekvéskor éreztem párszor kicsit, de mire rendesen rákoncentráltam volna abbamaradt. Néha már elbizonytalanodom, hogy csak képzeltem az egészet.



2021. máj. 20. 12:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg őt érezted, legalábbis én ugyanígy voltam :)

De közel sem éreztem minden nap

Volt, hogy 1 hétig semmit sem éreztem mire utána egy kicsit megint aztán napokig megint semmi.

Én 22 hetesen kezdtem el érezni minden nap, de azt is csak hanyat fekve főleg esténként.

Most vagyok 28 hetes most érzem erőteljesen :)

2021. máj. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
19. hétben járok, és én sem érzem még. Szintén mellső fali a lepény, első terhesség. 2 hete éreztem valamit, ami lehet a baba volt, de nem tenném rá a fejem, viszont azóta se tapasztaltam. Sokat utánaolvastam, illetve a védőnővel is beszéltem erről, aki megnyugatott. Több mindentől függhet, hogy még miért nem érezzük ilyenkor, vagy nem vagyunk benne biztosak, hogy a baba volt-e. Én nem izgulok ezen, van, aki csak 20-22 hetesen érzi először. Persze azért jó lenne már érezgetni.
2021. máj. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!