Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érdemes tesztelnem?

Érdemes tesztelnem?

Figyelt kérdés

A párommal mensi közben is meg utan is voltunk együtt, mindig kiveszi időben de mint tudjuk ez nem védekezési módszer.

Mindig peteérés után szokott fájni a mellem egészen a mensiig.

Most viszont jóval előtte elkezdett. Szinte alig a mensim után rögtön el is kezdett fájni egyre jobban fáj már már kibirhatatlanul.

Még mindig van 11 nap a mensimig. Érdemes tesztelni?

Azt olvastam ha baba van a dologban és már ilyen tűneteim vannak akkor már kimitatná a teszt.



2021. máj. 21. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez a “tünet” lehet bármi, 11 nappal menstruáció előtt pedig 10000000% hogy nem mutat semmit a teszt.
2021. máj. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
500 forint a facelle tesztha megnyugtat egyet ellőhetsz,hogy megnyugtasd magad.
2021. máj. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem fog még a teszt semmit mutatni, szóval majd 11 nap múlva tesztelj :D
2021. máj. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha tök máskor volt a peteérésed, mint kellett volna lenni neki, pont akkor voltatok együtt, és azóta már eltelt 14 nap, akkor kimutatja a teszt. Mivel 500 Ft kb, én ellőnék egyet a helyedben, biztos, ami biztos.
2021. máj. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Csináltam egy tesztet ami negatív lett.

Mivel hamarabb kezdett el fájni napokkal a mellem mint szokott biztos, hogy hamarabb volt a peteérésem. Legalábbis ezt feltételezem.

Egyébként a hőm is magasabb most mint szokott.

2021. máj. 21. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!