Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bő vizes folyás terhesség...

Bő vizes folyás terhesség alatt mi lehet?

Figyelt kérdés

Szó szerint éreztem ahogy folyik végig a lábamon,és visszatartani se tudtam.Aztán megszűnt 21hetes voltam

24.héten ismét jelentkezett.

Vettem megzatvíz szivárgást jelző betétet,pont bent is volt,jól el is ázott de nem színeződött el

Ugyanilyen mennyiségbe jott,aztán megszűnt.


Most 36 hetes vagyok és UH-n minden oke,baba bent van


Esetleg bepisiltem volna?

De akkor máskor hogy hogy nem pisilek?

Esetleg megrepedt a burok de 2x is összetapadt volna? De a betét akkor miért nem jelzett?


Ennyire vizes bő folyás lehetséges lenne? De akkor miért csak 2x volt ?


2021. máj. 23. 07:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom mitől van, de terhesség végén nekem már folyamatos volt. Olyan érzés, mint amikor megjön. Érzed hogy folyik. Azt hittem magzatvíz, de a kórházban azt mondták csak bő vizes folyás. Előtte velem is csak néha fordult elő. Valószínű hormonok játszanak.
2021. máj. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rengeteg ilyen kérdés van itt fent. Szülésznő is válaszolt.
2021. máj. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mind két terhességemnél 24-25 héttől bő vízes folyásom volt. Ha mentünk valaholva akkor betétet kellett betennem. Dokim szerint normális. 😉
2021. máj. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!