Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hétfőn pozitívat teszteltem,...

Hétfőn pozitívat teszteltem, pénteken megyek orvoshoz. Viszont nagyon aggódom, erős vizes folyásom van. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

2016. nov. 9. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

nyugi terhesség alatt megnövekszik a hüvely váladék mennyisége. ez természetes... persze ha nem kíséri más kellemetlen tünet . Gratulálok !

Nem tudom mennyi ideje késik neked...de ha még csak most maradt ki a hétvégén monjuk, vagy a múlthéten, ne ijedj meg de szívhang még biztos nem lesz. Én a helyedben várnék még a nem várttól számítva legalább 2-3 hetet a dokival, persze ha panaszmentes vagyok !

2016. nov. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális, a hormonok miatt van.

Nekem is hol sűrűbb, hol bővebb vizes folyásom van, a doki kenetet is vett, de semmi nem volt.

Ameddig nem büdös, barnás, zöldes, és nem viszket, vagy csíp addig nincs gond.

Gratulálok! :)


35 hkm

2016. nov. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Nem büdös, nem csip, nem viszket.


Pénteken lesz, hogy 9 napja késik.

A ciklus elején volt petevezeték átjárhatósági.

Aggódom hogy esetleg méhen kívüli. :(

Azt lehetne ilyen korán látni?

2016. nov. 9. 15:59
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem fog látszódni még kb. semmi az ultrahangon. Akkor se pánikolj be. Lehet, hogy az orvosod elküld vérvételre, amiből egyből kiderül, hogy terhes vagy-e és hogy esetleg nincs-e méhen kívül. De miért gondolod, hogy méhen kívül lehet? Ne aggódj, és gratulálok!
2016. nov. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!