Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit szóltok a face-ra posztolt...

Mit szóltok a face-ra posztolt, fotós által beállított kismama fotókhoz? Oda való?

Figyelt kérdés
Mit szóltok az ilyen fotókhoz? Vannak kicsit merészebbek, ahol csupasz a poci, meg felöltözött is. Az előző személyes véleményem szerint nem való közösségi médiába, de a másik teljesen rendben van. Én eddig nem posztoltam semmit a terhességemről, most viszont készült pár (természetesen) ruhás fotó a férjem által itthon. Szerintetek nem túl tolakodó posztolni egy ilyet? Hosszú, testhezálló ruha van rajtam, viszonylag vékony kismama vagyok. Nem igen szoktam semmi személyeset megosztani facen, de ez a kép nagyon tetszik. Profilképnek is elgondoltam, mert az arcomról is viszonylag előnyösen sikeredett:D
2021. máj. 23. 14:48
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem abszolut saját dontes. Engem nem zavar, en orulok, ha ismerosol posztolnak ilyen kepet, mindig mosolyra derit. En mondjuk egy kepet raktam ki nagyjabol 25 hetesen azzal a szoveggel,hogy kisbabánk lesz. Azert, hogy tavolabbi ismerosok, baratok is tudjak, mert nyilvan nem hivtunk fel mindenkit, meg mentunk el hozzajuk. Aztan amikor megszületett a kislanyunk, akkor raktunk ki egy képet rola, hogy megszületett. Mas ismerosom meg naponta posztol a gyerekrol, de en szeretem nezni, hogy nonek a gyerekek, meg a csaladok.

En azt mondom,hogy ha neked tetszik a kép es szivesne megosztod,akkor tegyel igy:)

2021. máj. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
26%

szerintem nem

én nem tennék ki semmilyen ilyet

mondjuk nekem kb üres a profilom, csoportokban vagyok benne ami zárt és titkos :D

ismerősök posztjai tiltva

megosztani semmit nem szoktam ahogy like sem érkezik tőlem

max kommentek

2021. máj. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
56%

Én azt gondolom, hogy ezek magunknak készülnek, nem lájkot gyűjteni.

Vagyis úgy kellene jogy legyen de csak a lájkvadászat a céljuk.

Se ruhában, se ruha nélkül igazából nem tartozik senkire a terhes testem sem, meg a kisbabám magzatmázas első pillanata sem, ehhez képest sokszor olyan dolgokat látok, hogy csak pislogok.

Hozzá tartozik, hogy mi nem csinaltattunk jegyet fotózást, esküvőit igen, de egyet sem raktunk ki, se a nevem nem írtam át és a családi állapotunk is privát és az is volt mindig.

Kismama fotózás sem lesz, persze vannak rólam pocakos képek, de nem hiszem hogy érdekel bárkit, így nem fogom kitenni. De van, aki a heti pocakfotójat is nyilvánosan gyűjti...

És a babáról sem lesz kint semmi.


Összefoglalva szerintem nem odavaló és csak simán gratuláltatás, kicsit szánalmas is amikor egyenként lávolja a hozzászólásokat a kirakó fél, meg jajj köszönjük szépen... én úgy gondolom, hogy akivel olyan a viszony, az tudja mizu, de nem kell a 780 ismerősöm orra alá dörgölni, mert nagyrésze lesz.rja.

2021. máj. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
61%
Normális fotót kirakni amin az ember éppen terhes egy normális szöveggel nem gáz, de ezeken a műtermi giccses pocakfogdosós, bájvigyorral lefele nézős, habos-babos gúnyákban hesszelős csodákon mindig nevetek, egyszerűen nem tudom mi értelme ennek, meg miért kell így nyáladzani a közösségi médiában, vagy miért gondolja bárki hogy ez szép és ízléses, de biztos van aki jobban alszik ha kap 200 likeot egy rakat embertől akik amúgy leszarják és az utcán fel sem ismernék, meg 10 db öreg néni odakommentel egy giccses baba gifet. Ráadásul az a legnevetségesebb, amikor egy olyan ismerősöm posztol ilyeneket aki amúgy egy igazi kígyó volt mindig is, és odaírja hogy milyen szerencsések, hogy ez a csodálatos kisbaba őket választotta szüleinek, lol, az az első gondolatom mindig, hogy szegény gyerek, jól megszívtad ezzel az idiótával. 😂 Én a magam részéről nem raktam ki ilyeneket és nem is fogok, nálam ez a gyökérmérce teteje.
2021. máj. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
67%
Én kifejezetten örülök minden ilyen képnek, imádom a várandós női alakot. Magamról is posztoltam 1-2-t, nem túlzásokba esve. Az első terhességemnél azt hiszem 3, a másodiknál 2 képet osztottam meg.
2021. máj. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

A túl giccses részével egyet értek. Azokat én sem szeretem.

Viszont ez csak magam miatt menne ki, mert nekem tetszik. Viszont még nem biztos, hogy kirakom. 10 éve van facem, ezalatt 4 képet posztoltam.

2021. máj. 23. 15:13
 7/26 anonim ***** válasza:
57%
Egyetértek a többséggel. Kollégáméknál becsúszott a gyerek, apuka félre is k.r (már előtte is, sosem volt egy szent), anyuka szerintem vágja (vagy ha nem, akkor ostobább mint gondoltam), de azért elmentek egy ilyen tipikus nyálas, szivecskét mutat apuka a pocakra meg hozzábújik meg mittudomén fotózásra (amit 4-es is írt). Mikor megláttam, gúnyosan elhúztam a számat, aztán hide-oltam is az egész albumot, és próbáltam nem ítélkezni, szerencsétlen születendő gyerek nem tehet róla. Másik kedvencem, bocsánat érte, amikor a belladonnák pakolják ki ezeket a fotókat. Azokat is inkább hide-olom, mert nekem kellemetlen, hogy felfordul a gyomrom a képektől. Egyébként ez még csak nem is testalkat kérdése: minap belefutottam Emily Ratajkowski instás meztelen kismama fotóiba, és annyira prolinak hatott az egész, persze művészi, igen-igen blabla, de nemár. De ugyanez a Mihalik Enikő, nem mutat sokat, de tökmindegy, szerintem gáz. Lájkvadászat az egész, nem szól másról.
2021. máj. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
78%
Ha alapból tetszik a kép, kiraknám, függetlenül a pocaktól. Semmi nyálas szöveg meg ilyenek, csak a kép pl profilnak. Csak azért direktben nem, hogy magamat éltessem, mert jajj, terhes vagyok.
2021. máj. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Semmi közöm hozzá, hogy más milyen képet oszt meg magáról. Max magamban véleményt nyilvánítok róla, de ennyi.
2021. máj. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
84%

Ha nagy ritkán kiteszel magadról egy képet, és azok közül egy véletlenül egy terhes-fotó, amin tetszel magadnak, azzal még szerintem nincsen baj.

Viszont egyetértek a többséggel: amikor valaki olyan képeket posztol, ami maximum csak a párjára tartozna, és csorgónyállal várja a lájk és kommentcunamit, azt inkább nevetségesnek érzem, legyen az híresség, vagy ismerős.

A babavárás egy pár legbensőbb magánügye, és nem értem, hogy a boldogságukhoz miért van szükség pár száz félig ismeretlen ember lájkolására. Akik ráadásul már pörgetnek is tovább egy szivecskés szmájli után, és 10 perc múlva már nem is emlékeznek rá, hogy mit hova kommenteltek.

2021. máj. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!