Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most tudtam meg hogy terhes...

Most tudtam meg hogy terhes vagyok a 13. Hetemben... egész eddig napi 2 doboz cigit szívtam 😣😣😣 szerintetek ez nagyon nagy hatással volt? Nem szívtam mióta megtudtam h terhes vagyok de 13 hétig igen..

Figyelt kérdés

2021. máj. 23. 13:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
A múlton nem tudsz változtatni. Mostantól ne szívj 1 szálat se, nem lesz baj.
2021. máj. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
30%
Most már mindegy. Az elmúlt időszak volt a legfontosabb a baba fejlődése szempontjából. Ha szerencséd van, nem lesz gond, ha nincs, akkor asztmától kezdve koraszülésen át bármi lehet. De milyen igazságtalan az élet. Ilyen gyárkéményeknek összejön a gyerek, aki meg mindent megtesz érte és egészségesen él, járhat lombikra. Napi két doboz cigi... Te jó ég.
2021. máj. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%

Kettes, azért mert valaki sokat cigizik, miért kevesebb ember, mint a többi? :) ez a párhuzam jobban megállná máshol a helyét, főleg úgy, hogy nem is tudott a babáról! :)

Kérdező, így akkor a genetikai tesztről is lemaradtál? Mert lehet akkor valamivel nyugodtabb lennél, ha ott megvizsgálnának Titeket. Bár nem tudok tanácsot adni igazából, nem voltam hasonló helyzetben. :(

2021. máj. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
A panoráma tesztet 14.hetig megcsinaljak, de az csak genetikai szűres, szerzett rendellenességet nem mutat ki
2021. máj. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Milyen vizsgálat az, ami kiszűr mindent? Az sem baj ha egy vagyon! 😞😞😞
2021. máj. 23. 13:57
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Csak a genetikai betegségeket szűri a többszázezer forintos Prena meg Nifty is.


Azt,hogy károsította-e a cigi a magzatot/embriót, azt egy teszt se tudja kimutatni!!

2021. máj. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
85%
A káros anyagokat a mehlepeny kiszűrte, viszont rohamosan öregedett is. A koraszülés esélye magas. Mindenképpen szólj az orvosnak.
2021. máj. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
95%
Fú ha a rosszindulat fájna, te már ordítanál kettes. Mi az, hogy “ilyen gyárkéményeknek”?! Talán mert aki cigizik, az már jó ember nem lehet?? Lehet nem egyetlen egy darab információ alapján kéne elítélned az embereket, nem gondolod? Talán a kérdező tehet arról, hogy neked vagy másnak nem jön össze a gyerek vagy csak nehezen? Nem! Akkor meg? Ilyen hozzáállással mondjuk ne is hidd el, hogy különb és jobb ember vagy egy “gyárkéménytől”.
2021. máj. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
90%
Elso korben Nifty t csinaltass es egy teljes koru UH-t maganban, ami akar 40 percig is eltarthat, atnezik a babat tetotol talpig. Ezt megismetelnem kesobb, mert magzati retardaciot okozhat a nem megfelelo lepeny funkcio. Ha minden rendben van fellelegeznek, s remenykednek, hogy kihuzom a 37.hetig es nem lesz kesobbi problemaja belole(asztma, krupp pl). Egyebkent a bnőm sosem cigizett, s asztmas, kruppos a kisfia. En is kruppos voltam gyerekkent, edesanyam egy szal cigit sem szivott el sosem. Remeljuk minden rendben lesz!
2021. máj. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ezt nem tudhatod. Valóban a 12. hétig így is elég rizikós, de ez már megtörtént, ez van. Akkor sem tudod biztosan, hogy a cigi miatt van-e, ha valamilyen rendellenességgel, vagy betegséggel születik a babád. Vagy amiatt, vagy nem, de nyilván cseppet sem egészséges.
2021. máj. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!