Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terveztek idei nyaralást?

Terveztek idei nyaralást?

Figyelt kérdés

Mi most vagyunk nagy vacilálásban. Ti, mint kismamák mertek utazni? Külföldön v inkább itthon? Függ az oltástól vagy oltás nélkül is indultok?

Én még nem döntöttem, érdekel mások mit gondolnak.


2021. máj. 24. 22:23
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Igen tervezünk, belföldit és külföldi tengerpartosat is. Be vagyunk oltva, a kisebb, kevésbé népszerű úticélokat és szállásokat fogjuk preferálni nem a tömeghelyeket, és autóval fogunk utazni.
2021. máj. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Külföldre megyünk. Már regisztráltam oltásra, de még nem hívtak. Ha addig nem kerülök sorra akkor oltás nélkül is elmegyek, szerencsére teszttel is lehet menni.
2021. máj. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Kedves #2! Nem is fognak hívni, magadnak kell már regisztrálni.
2021. máj. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

#3


De jo hogy mondod, köszönöm! A környezetemben eddig mindenki smst kapott, de akkor utána nézek most hogy is van ez.

2021. máj. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen, illetve nem is regisztrálni ,hanem időpontot foglalni, de a lényeg átment. 😊
2021. máj. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
Belföldre megyünk a gyerekekkel, ahogy a tavalyi évet leszámítva mindig.
2021. máj. 25. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%

Van lefoglalva egy 3 napos pihenés augusztusra, de nem tudjuk még, hogy megyünk-e. Én nem nagyon szeretnék egyelőre oltást, így nincs igazolványom. (Férjemnek már van.)

Szívesen elmennénk, de majd még meglátjuk addig.

2021. máj. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%
Nem tervezünk. Nem az oltás miatt, hanem mert a kisebb gyerek csak 4 hónapos, túl kicsi. Inkább a nagyszülőknék leszünk 1-2 hetet felváltva, egyikük városában van strandolási lehetőség, másikuk közel közel lakik a Balatonhoz.
2021. máj. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%
Horvátországba utaztunk volna, ha nem lennék most veszélyeztetett.
2021. máj. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Fogalmam sincs mi lesz, én novemberben fogok szülni, úgyhogy az első oltást ameddig lehet húzni akarom, mindenképp megszeretném kapni, de majd inkább a 4. hullám előtt, hogy mikor megyünk a kórházba szülni, akkor is aktuális legyen. Úgy gondolom, csak egyet fogok kérni terhesség alatt, de addig rengeteg minden változik... :)

2021. máj. 25. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!