Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes kismamik, terveztek...

36 hetes kismamik, terveztek az idén nyaralást?

Figyelt kérdés
Én júli 1-re vagyok kiírva, mi idén nem megyünk sehova hiszen a babó a nyár közepén születik, de kiváncsi lennék más hogy van ezzel.
2009. máj. 25. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:

én ugyan már szültem, de azért írok:-) én szeptember elejére voltam kiírva, még augusztus elején elmentünk egy hétre nyaralni, de már úgy, hogy össze voltam pakolva a szülésre, biztos ami biztos alapon. vittem magammal a csomagot a nyaralásra:-) mindenki kinevetett, de azért kellett, mert kicsit vacsak eredményeim voltak akkoriban, és a védőnő azt mondta, tikkadjak el, különben bármikor szülhetek... hát én elmentem nyaralni, meg még két héttel később elmentem egy amerikai autós talalkozóra 45 fokban:-)) aztán egy nappal előbb szültem végül, mint a kiirt:-)

szóval ez sokmindentől függ szerintem, hogy ki meri bevállalni, ki nem, van aki a 36. héten már NST-re jár heti kétszer. így már nehéz nyaralgatni.

2009. máj. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem 1 éves koráig nemigen lehet(ne) nyaralni vinni.

Én januárban szültem, de nem megyünk sehova, hiszen annyira picike még.

2009. máj. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
en juni közepere vagyok kiirva,külföldön lakom,es szeptember elejere tervezünk hazamenni.az,hogy mi lesz belöle,azt nem tudom,de szeretnek hazamenni megmutatni a babucit...
2009. máj. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szia.36hetes vagy és juni 1-re vagy kiirva???ezt néha nem értem hogy számolják.én juni 16ra és 37hetes vagyok....irj
2009. máj. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én is 36hetes vagyok (júni 25-re vagyok kiírva), és idén nem azért nem nyaralunk, mert babázunk, hanem mert spórolunk az építkezésre. Amúgy a nyaralás terhesen és babával is egyénfüggő. Mi nagyon rugalmasak és örökmozgók vagyunk, így a gyerekeinket is így szoktatjuk, neveljük. Már van egy 5 éves kislányunk, vele 3 hónaposan síeltünk, úgy, hogy vittük a mamát, ő sétált vele a friss levegőn, én meg a szoptatáskor lesíeltem a szobához, aztán vissza, 10 hónaposan meg már Törökországban nyaraltunk ( a gépen 3 hónapos kortól voltak gyerekek). Így én nem tudom milyen az, hogy a gyerek miatt nem tudunk kimozdulni, mert még a több száz km-es autóutakat is imádja. Ez csak a mi példánk, én mindig azt tanácsolom, ha kérdeznek, hogy mindenki a saját igényei szerint alakítsa a dolgait, és hogy a gyerekek sokkal alkalmazkodóbbak, mint mi feltételezzük!

Könnyű szülést 36 hetes km

2009. máj. 26. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ. Nem június 1-re vagyok kiírva hanem JÚLIUS 1-re. És egész pontosan ma töltöm be a 36-ik hetet.
2009. máj. 26. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!