Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a különbség a Rutascorbin...

Mi a különbség a Rutascorbin és a C vitamin között?

Figyelt kérdés
Hematoma miatt használnám. Eddig sima C vitamint szedtem,de a legtöbb helyen Rutascorbint javasolnak,ami ahogy olvastam szintén C vitamin.
2021. máj. 25. 06:28
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Alapvetően semmi. A Rutascorbin egy márkanév.
2021. máj. 25. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

Az egyik csak aszkorbinsav=c vitamin

Màsik

Rutin/rutozid és aszkorbinsav hatóanyagú.

2021. máj. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor jobb hematomára a Rutascorbin?
2021. máj. 25. 07:33
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Érfalakra van hatással:


Wiki:

“Megfigyelték, hogy a tisztán adagolt C-vitamin hatása gyengébb, mintha azt természetes forrásból – tehát a természetben a C-vitaminnal együtt előforduló rutinnal – juttatják a szervezetbe.


A rutin erősíti a hajszálereket, ezért csökkenti a vérzékenység tüneteit. Segíthet a visszeres panaszokban is. A ferulasavhoz hasonlóan csökkentheti az oxidált LDL koleszterin citotoxicitását, és ezzel csökkenti a szívbetegségek kockázatát“

2021. máj. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor azonnal szerzek be Rutascorbint.
2021. máj. 25. 08:09
 6/7 A kérdező kommentje:
3*2 darabot lehet szedni ugye?
2021. máj. 25. 08:09
 7/7 anonim ***** válasza:
66%

Patikus megmondja, de a betegtájékoztatora is fel van írva.

Elvileg terhesseg alatt nem használható mert nincsenek ra feljegyzések, de én a 3.trimeszterben végig szedtem házi orvos utasítására, mert folyton vérzett az orrom. Random elindult az orrom vére.

Amint megszültem elmúlt, a rutascorbint is elhagytam.

2021. máj. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!