Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rutascorbin és Utrogesztant...

Rutascorbin és Utrogesztant egyszerre kell szedni?

Figyelt kérdés
8hetes vagyok és vérzek.Tegnap doki irt Rutascorbint.Aztmondta szedjem be ha elfogyott és még mindig vérzek akkor szedjem be az Utrogesztant.De itt mindenhol azt olvasom hogy együtt szedte mimdenki a kettőt.Hogy is van ez?

2019. máj. 3. 08:47
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Azt ugye tudod hogy a rutascorbin azt a C vitamin, a C vitamint meg akkor szed amikor akarod?
2019. máj. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vagyis akkor szedhetem egyszerre akár mától?Fura hogy ezt mondta mert ugye az a hormon az ami segítene.
2019. máj. 3. 08:52
 3/5 A kérdező kommentje:
Tegnapelött éjjel véreztem reggelre elmúlt.Aztán éjjel megint.Délelöttre elmúlt.Tegnap este óta megint.
2019. máj. 3. 08:53
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez hü... dióta... khm... A vitamin nem állítja el, csak segít felszívódni a hematómának. Mivel ez ahogy kibogarásztam, a 3. alkalom, hogy megindult, szerintem nyugodtan kezdd el azonnal szedni a hormont, sőt, ha azzal van a gond, már kellene. Szóval ne várj szerintem.

Ha el akar menni a baba, ez sem fogja megakadályozni, viszont ha te nem termelsz valamiért elég progeszteron, akkor megfoghatja. Ha szedsz magnéziumot, azt a Rutascorbinnal ne egyszerre vedd be, de az Utrogrestannal nyugodtan lehet.

2019. máj. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ! :-)
2019. máj. 3. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!