Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy aludjak terhesen?

Hogy aludjak terhesen?

Figyelt kérdés
Eddig nagyon büszke voltam magamra, hogy milyen gyorsan leszoktam a hason alvasrol... erre olvasom h háton aludni se jó... én probalok koncentrálni arra, hogy oldalt feküdjek, de mindig arra ébredek h a hátamon vagyok. Szoktam meg úgy aludni ezen a terhes parnan hogy keresztben. Tehat a nyakam a parnan meg a terdeim, mintha egy uszogumiban lennek... nkm az tok kenyelmes, de vajon a bebinek? Meg csak 23 hetes vagyok, szóval a hasam nem gatol semmilyen pózban 😅
2021. máj. 25. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Úgy aludj ahogy kényelmes, és javaslom, hogy addig aludj ameddig tudsz mert a végére már mindenhogy rohadt kényelmetlen lesz, a gyerek bulizni fog éjjel, aztán ha megszületik akkor meg majd lehetsz fent vele fél éjszaka, visszasírod majd ezeket a napokat. :D
2021. máj. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Első gyereknél sokszor kaptam fel arra a fejem, hogy hanyatt fekszek, olyankor gyorsan átfordultam vmelyik oldalamra. Semmi gond nem lett belőle. A lényeg, hogy tudatosan ne feküdj a hátadra.
2021. máj. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

30 hetes vagyok és még mindig hason alszok😅😂

Aztán van, hogy reggelre háton fekve ébredek., 😂

2021. máj. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!