Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3.trimeszteres kismamák, ti...

3.trimeszteres kismamák, ti gyakran elérzékenyültök ha a saját babátokra gondoltok, vagy megláttok egy újszülöttet, vagy csak velem játszadoznak a hormonok.? 37 hetes kismama

Figyelt kérdés

2021. máj. 28. 18:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Hála istennek, végig nem voltak ilyen hangulatingadozásaim, pityergés, elérzékenyülés.

35 hetes

2021. máj. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én múltkor fél óráig bőgtem egy body fölött, hogy mennyire aranyos, úgy hogy soha az életben nem voltam se érzelmes, se elérzékenyülős fajta. Betudom a hormonoknak...
2021. máj. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én alapból képes vagyok kb bármin bőgni, a férjem szerint most terhesen még durvább vagyok. De valahogy a babával kapcsolatban nagyon ritkán fordult ez csak elő, egy idegen gyerek pedig végképp nem mozgat meg.
2021. máj. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem igazán érdekel más babája, cuki meg minden, de bőgni vagy annyira elérzékenyülni nem tudok rajtuk. Semmin. Se ruhákon, se játékokon, semmi babás dolgon. De persze a kislányomat már imádom, még 1 hét és találkozunk is :)
2021. máj. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én csak most kezdtem bőgni, így a végefele..eddig nem :D
2021. máj. 28. 20:45
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem, sose boltam érzékenykedős, most se lettem az, viszont nagyon durván feledékeny lettem a terhesség alatt, pl elfelejtem melyik szekrényben vannak a konyhában a poharak meg hasonlók 😅😅
2021. máj. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Feledékenység nálam ha játszik. MINDENT elfelejtek... Múltkor pl tisztán emlékeztem rá, hogy becsuktam az ablakot, még néztem is, hogy esni fog az eső. Hát persze csak akartam és mire hazaértem totál bevert az eső... 😂

Amúgy a kérdésre válaszolva én az első trimeszterben voltam olyan, hogy nem meghatódtam, hanem minden hülyeséget a szívemre vettem és elsírtam magam, 5 perccel később meg halálra röhögtem magam. De szerencsére a 2. trimeszterre elmúlt, olyan volt, mintha nem is én lennék. 😅

2021. máj. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Más babákat látva alapvetően nem, de egyébként érzékenyebb vagyok és hamarabb elpityeredek. Nemrég megnéztem a yt-on egy videót a csecsemő újraélesztésről, mert hát ezt mindenképp tudni kell, na azt pl. végigsírtam.
2021. máj. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
hormonjaid szorakoznak veled,kérdező.ez nagyon normális terhesség végén
2021. jún. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!