Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ez? Nektek hogy volt?

Normális ez? Nektek hogy volt?

Figyelt kérdés

17 hetes és 1 napos terhes vagyok. Első baba. Nem érzem a rúgását. Illetve, nincs is látványosan nagy hasam. :(


26/N



2021. máj. 29. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Emlékszem, a 19 hetes új-n kérdezte először az orvos, hogy érzem-e, és nem, még nem éreztem. Néha valami fura lüktetés szerűt igen, de a mai napig nem tudom, hogy az vajon a baba volt-e.

A látványosan nagy hassal meg még szintén ráérsz. 30 hetes vagyok, most már úgy azt mondom, hogy igen, kezd látványos lenni, de 17 hetesen még mitől lenne?

2021. máj. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek van nagy hasa, vkinek még a végén is alig látszik vmi. Én mondjuk ennyi idősen már le sem tudtam volna tagadni a terhességet,főleg a másodiknál. De több ismerősöm hasa 9 hónaposan is csak akkora volt, mint nekem 6 hónaposan. 20-22 hétig még ha nem érzed, teljesen normális. Én az elsőt 20 hetesen éreztem mellső fali lepénnyel.
2021. máj. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nyugi fogod érezni idővel. Főleg ha majd lerúgja a veséd.

A pocak méretével kapcsolatban:

Utolsó labor, másnap indítás.

Kérdezik vérvételen mikorra vagyok kiírva. Mondom nekik holnap indítanak. A nő majdnem leesett a székről. Azt hitte második trimeszteri vérvétel 😂

Mondjuk végig szekáltak az orvosok is hogy pici a baba. 41 hétre 3050g és 50cm volt. Én nem gondolnám picinek. Főleg nem kinyomni.

2021. máj. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

26 hetes vagyok, ha nem direkt feszülős ruhában vagyok akkor még most sem látszik hogy van hasam.

A baba mozgását nagyjából a betöltött 18.héten kezdtem érezni, először csak sejtettem, hogy ő az, úgy a 20-21.héten már biztos voltam benne, a 24.től már látszódott is ha feküdtem ☺️

2021. jún. 9. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mikor és mekkora hasad lett? Mikor rúgott a baba?
2023. okt. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!