Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alhasi feszítő, húzódó érzés...

Alhasi feszítő, húzódó érzés 16-17 hetesen normális?

Figyelt kérdés

Sokat pihenek,szedek No-spat, Magnerotot is,de ettől függetlenül néha feszít az alhasam. Nem fáj, igazából nem is mondanám kellemetlennek,de mégis megijedek amikor ezt érzem.

A napokban megfigyeltem,hogy akkor érzem leginkább amikor nagyon kell pisilnem,de nem tudok azonnal elmenni Wc-re, akkor érzem azt, hogy feszül és kicsit olyan keményebb az egész.

Volt már rossz előzményem, ezért mindentől képes vagyok beparázni.

Aztán néha nyugtatom magam,hogy csak növekszik bennem egy élet,ami nyilván jár valamilyen alhasi érzéssel.


2021. jún. 4. 08:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Normális, én akkor érzek ilyesmit mikor a gyerek kinyomja magát, olyankor ki is púposodik a hasam. 16-17 hét környékén ez a púp még kevésbé látszott, inkább a keménység meg a feszülés volt. Nekem ez általában jobboldalt volt.

Mondják h van olyan hogy az egész méh keményedik, ehhez nem tudok hozzászólni, nekem olyan nem volt, de azt mondják normális.

2021. jún. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!