Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetesen nehéz has, és...

26 hetesen nehéz has, és egész napos feszítő érzés mennyire normális?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy paramami, mert ez a harmadik terhességem. Szóval tudom, hogy lehet szurkálás, görcs is és egyebek, de ma aggódni kezdtem, mert egész nap folyamatos kellemetlen érzés a hasamban, mintha feszülne köldök tájékon, lehajolni is kellemetlen, szinte fájdalmas. pihenni elég nehézkes, mert egy három évesem, és egy másfél évesem van. Magnéziumot szedek. Mást nem ezzel kapcsolatban.
2015. jún. 2. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nem megijeszteni akarlak, csak leírom, hogy két hete,egész nap feszült a köldököm vonalában, meg a derekam, meg kicsit keményebb volt a pocakom, de azt hittem, hogyeez tök normális 31 hetesen, de párom nem hagyott békén,hogy menjünk be inkább feleslegesen. Bementünk, és bennt is fogtak visszatartáson, mert C2111 lett az értékem. Azt hittem rosszul leszek. Álmomban sem gondoltam, hogy ez a fájdalom, ami inkább volt kellemetlen, mint fájdalmas kinyitja a méhszájam. Nekem is második baba, az elsőnél nem volt ilyen.
2015. jún. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oke, holnap felhivom az orvosom! Majd o megmondja mi legyen! Nem ijedtem meg! :) remelem jol vagy azota!
2015. jún. 2. 22:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Remélem, majd holnap kiderül :) holnap megyek orvoshoz, remélem mond valami bíztatót. Eddig próbáltam pihenni, már amennyire lehet a nagyobb gyerkőc mellett, de őszintén megmondom, már ebben a jó időben a hátam közepére se kívánom a szobát, meg a fekvést. Amúgy kaptam tüdőérlelőt, meg aztán nyugtat picit a tudat, hogy már a 33.hetet tapossuk. Még remélem egy 3 hetet bennt marad még aranyom.
2015. jún. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!