Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Keveset mozog a baba?

Keveset mozog a baba?

Figyelt kérdés

25+4 napos vagyok. Hátsófalú méhlepény. Első baba így nincs tapasztalat mikor lustább, mikor aktívabb. Kicsit aggódós is vagyok.


Tegnapelőtt éreztem a picit, rugdalózott minden, de tegnap csak ilyen kitolódásokat éreztem, rúgni nem.

Hiába feküdtem vagy pihentem.

Szerintetek ha bemegyek az orvoshoz nem fognak elküldeni? Nagyon féltem a kis babát és tapasztalatom nincs, mindenki a környezetemben azt mondogatja éreznem kell mindennap őt.

24 N


2021. jún. 5. 06:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 25+1 vagyok, második babával. Tegnap nekem is kevesebbet és lightosabban mozgott. Őket is megviseli ez a melegedés :) Ne aggódj!
2021. jún. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem menj el, nézesd meg. Mondd meg, hogy nem érzed őt. Az orvost majd aztán kérdezd meg, hogy mit kell mindenképp érezned, és mikor kezdj el aggódni. Én legalábbis ezt tettem, mikor barnáztam (mint kiderült szex miatt) 13 hetesen. Nem küldött el senki, megvizsgáltak és kedvesek voltak. Ügyeleten voltam, nem magánban.
2021. jún. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy csak megfordult, a hátát dugja ki, a lábával meg befelé rugdalózik. Ha aggódsz, megéri bemenni hogy nézzenek rá, de szerintem ez normális. Ha mondod hogy nem érzed mozogni, nem fognak elküldeni.

Az én babám is kb ekkora, ő se rugdos folyton, van hogy egész nap csak kinyomja magát, aztán este vagy másnap reggel nagy kegyesen belerúg egy hatalmasat a húgyhólyagomba hogy megnyugodjak...

2021. jún. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap az enyém is lusta volt, pedig amúgy elég aktív baba. 23 hetes vagyok. Szerintem is megviselheti őket az időjárás, ahogy az első is írja.
2021. jún. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom sem volt soha túl aktív, kb 25 hetesen éreztem először, végül amúgyis picikét született, tehát el "veszett" bennem.


Kint is egesznap aludt kB 😁


Nem azt mondom, ha tényleg sosem érzed, akkor jobb bemenni ügyeletre.


De ha csak finoman mozgolódik sztem elég

2021. jún. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!