Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kell aggódni? Elmúlt...

Mikor kell aggódni? Elmúlt másfél napban elég keveset mozog a baba!

Figyelt kérdés

36 hetes terhes vagyok, tudom, hogy ilyenkor már kevés a helyük stb, és nem is akarom túlizulgni, de az elmúlt máfél-két napban nagyon keveset jelentekzik be a baba, az eddigiekhez képest. Szóval max ilyen kis kaparászás, popsikitolás-szinten, azt is ritkán és csak pármozdulat erejéig. Van, hogy órákig semmi. És a hasam is többet feszül (nem görcs, de húzódás), derekam is fájdogál, de rendszertelen az egész.

Hasonló "korú" kismamák, hogy vagytok ezzel?


2018. jan. 28. 10:17
 1/3 anonim válasza:

Szia!

A környezetemben elég sok várandós kismama van és én is sok könyvet olvasok a várandósággal kapcsolatban! Mivel jómagam is készülök rá :)Egyet értek azzal hogy minden várandóság egyedi és különböző! Szerintem nem kell egyből a legrosszabbra gondolni ha a baba nem olyan mozgékony! Ne stresszeled magad főleg ha az orvos megállapította hogy minden rendben folyik a várandóságod alatt és nem állapított meg semmilyen rendellenes folyamatot változást! A hasad feszülése utalhat arra hogy (több)pihenésre lenne szükséged!!! Vagy az időjárási változások is okozhatnak feszülést! Minden esetre ne stresszelj ha esetleg mégsem vagy nyugodt és nagyon érzed hogy valami nincsen rendben akkor menj el az orvoshoz és a magad megnyugtatása érdekében kérj egy kontrollt! Így 100% biztos lehetsz benne hogy minden rendben van és a baba jelleme és igénye szerint létezik és fejlődik benned!

2018. jan. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem se nagyon mocorog.

38 hetes kismama

2018. jan. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 35 hetes vagyok,és nekem is alig mocorog. De ha elkezdi akkor kiadósan szét rúgja az oldalam. A lényeg,hogy a 10 magzat mozgás meg legyen egy nap
2018. jan. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!