Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi idő alatt van meg a...

Mennyi idő alatt van meg a Prena teszt eredménye?

Figyelt kérdés

Meg lehet gyorsítani?

Mennyi időt kell eltölteni az intézetben, mire leveszik a vért és minden adminisztráció megtörténik?



2021. jún. 5. 13:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Változó, szerintem mindenhol más, intézettől függ. Igaz nekünk Nifty volt, de volt előtte egy egy órás genetikai tanácsadás, utána vérvétel, fizettünk és kész, ez sztem összesen volt 1 óra 20 perc. Nekünk 1,5 hét volt az eredmény (gondolom a Prenánál se sokkal több).
2021. jún. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Czeizelben voltunk, nekünk volt ultrahang is, az kb 40 percig tartott, az adminisztráció, fizetéssel együtt szerintem max 10 perc, meg 10 perc, amíg a prenahoz feltettek pár kérdést, aztán vérvétel, ott nem nagyon kellett várni, bementem, levették, meg a szokásos "5 percig szorítsa rá". Az eredmény nem emlékszem pontosan, de kevesebb, mint egy héten belül meglett, ők azt hiszem maximum 7 munkanappal ígérték.
2021. jún. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem most volt. Hétfőn vették le, pénteken már küldték az eredményt.
2021. jún. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Czeizelben nekem 8 munkanap volt most májusban.
2021. jún. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Czeizelben voltam én is. Egyik hét kedden voltam vérvételen, következő hét pénteken volt eredmény. Csütörtökre ígérték, de csúsztak 1 napot. Az intézetben max egy fél órát töltöttünk el, ebben benne volt a várakozás, a vérvételt megelőző pofavizit, adminisztráció, vérvétel, fizetés, kávé, pisi.
2021. jún. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hétfőn vették le a papírt, pénteken délelőtt kaptam az üzenetet, hogy elkészült az eredmény. A Czeizler intézetben voltam.
2021. jún. 12. 18:52
 7/7 A kérdező kommentje:
*Czeizel
2021. jún. 12. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!