Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már akinek ismételni...

Volt már akinek ismételni kellett a prena tesztet?

Figyelt kérdés
Azért kell ismételni, mert nem tudtak kinyerni a véremből elég DNS-t. Mondták ott, hogy ez molettebb nőknél előfordul, de most attól félek, hogy mi van, ha egyáltalán nem tudják emiatt megcsinálni..

2018. aug. 21. 08:34
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Semmi nem történik akkor sem, ha nem csináltatjátok meg. Ne izgulj baromságokon, örülj a babádnak!
2018. aug. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Mar hogyne tudnak megcsinalni?! Plusz egy varvetel es minden rendben lesz! :)
2018. aug. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2-es, neked is volt ilyen teszted, tapasztalatod esetleg? :) Nagyon izgulok most.. :S
2018. aug. 21. 09:00
 4/10 anonim ***** válasza:
Hany hetes vagy?
2018. aug. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is ismételni kellett. A másodikban is épp csak elérte a vizsgálható százalékot. Azt hiszem 4% tól vizsgálható. Nekem 4,05 lett úgy emlékszem. Én is féltem hogy nem ad eredményt, de azt mondták olyan még nem volt (ott ahol csinálták). Hála Istennek negatív lett, és azóta is minden leletem. Nem mondom hogy ne izgulj, az ember úgysem tud mást tenni míg nincs az eredmény a kezében. KITARTÁS! 25hkm

2018. aug. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Most vagyok 13+5 és holnap megyek újra vérvételre. Idegességemben vissza hívtam őket (czeizel intézet) és megkérdeztem, hogy van - e olyan, hogy nem tudják megcsinálni és nekem is azt mondták, hogy olyan még soha nem volt és, hogy eddig 2. alkalommal mindig lett eredmény. Most picit megnyugodtam. :)
2018. aug. 21. 11:12
 7/10 A kérdező kommentje:
Encianci, köszönöm a válaszod, megnyugtattál! :) Jó egészséget kívánok és boldog babavárást nektek! :)
2018. aug. 21. 11:14
 8/10 A kérdező kommentje:
Nekem második alkalommal sem sikerült megcsinálni és visszautalták a pénzt. Önmagában ez nem lenne baj, de erről nem tájékoztattak, hogy van olyan, hogy egyáltalán nem tudják megcsinálni. A kombinált tesztről már lecsúsztam, szóval az lett a vége, hogy egyik sem lett megcsinálva, csak a genetikai UH. Azért írom ezt le, ha egy molett kismama a prena teszten gondolkodik, akkor mérlegelje azt is, hogy lehet, hogy nem tudják megcsinálni. Akkor inkább csináltassatok kombináltat. Főleg, ha valaki idősebb és tényleg nagyon fontos neki! Nehogy úgy járjatok, mint én, hogy a végén egyiket sem tudtam megcsináltatni. Ennek ellenére nagyon jó dolognak tartom, csak jó lenne, ha erről is tájékoztatnák a kismamákat!
2018. szept. 12. 09:51
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnálom. Egyebkent full nem ertem mi az osszefugges!
2018. szept. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Elvileg kevesebb magzati dns van a molett kismamák vérében, mert a zsírsejtek vannak túlsúlyban. De ez egyáltalán nem pontos megfogalmazás :D A lényeg, hogy nekünk/nekik nehezebb megcsinálni ezt a tesztet. Leírtam, hátha valakinek fontos lehet. Elvileg azt mondták a nifty se sikerült volna, de ki tudja.. Sajnos arról nem tudok nyilatkozni.
2018. szept. 12. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!