Terhesen foginygyulladas es mozgo fog?
Figyelt kérdés
Szisztok
Egy par napja eszre vettem,hogy valik le a fogamrol az iny ma meg hogy mozog is :(
Doki azt mondta,hogy paradontax es consodyl Es hasznalok gingisol szajapolot!
valaki volt mar terhesen igy?
Nagyon felek hogy ki fog esni a fogam :(
Ha valaki volt mar igy mit erdemes meg ra ?!
29-hetes vagyok!
2021. jún. 6. 11:00
1/3 anonim 



válasza:





Sajnos nekem is válik a fogamról a fogíny, én 31 hetes vagyok és lassan 10 hete ezzel küszködök. Én is paradontaxot használok, jobb lett tőle egy picit, de nem mondhatom, hogy hű de szuper. Szájvizet használok még, mert úgy érzem összébb húzza az ínyemet.
Én is nagyon félek, hogy ki fognak esni.
Praktikákat én is szívesen fogadok. :)
2/3 A kérdező kommentje:
Nekem a consodyl szajvizet ajanlotta a doki, mrt ebben van fertotlenito is nem csak egy sima mentolos szajviz te milyet hasznalsz?
2021. jún. 6. 11:13
3/3 anonim 



válasza:





Ínygyulladásra nekem jó volt a Listerin gum therapy terméke.
További kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!