Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet koraszülés lesz? 32...

Lehet koraszülés lesz? 32 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
Tegnap este szerintem elment a nyákdugóm. Sűrű (bocsánat) takony szerű valami jött ki belőlem. Nem nagy mennyiség. Azóta semmi folyás, nem keményedek többet mint előtte. Holnap megyek dokihoz. 3 napja volt méhszájvizsgálatom. Attól elmehet?

2021. jún. 6. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok embernek elmegy a nyakdugoja 32-35 héten és utánna pedig indítani kell. Holnap az orvos úgyis elmondja, de addig is nyugodj meg 😊
2021. jún. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Annyira félek, hogy azt elmondani nem tudom. Nem keményedek többet mint egyébként, folyásom sincs azóta, a baba sokat mocorog. Remélem nem nyílt ki a méhszáj és minden rendben lesz.

2021. jún. 6. 17:52
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem törvényszerű. De mindenképp arra utalhat, hogy valami nyilas megindult. De ez nem jelent feltétlen rosszat.
2021. jún. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 36. héten ment el. 41. hétre született császárral. Nem akart kibújni.
2021. jún. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne félj!Az én lányom 33 hétre született.Ez már nem olyan vészes hét,ha megszületik akkor sem lesz semmi baja!
2021. jún. 7. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!