Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez most így komolyan normális?

Ez most így komolyan normális?

Figyelt kérdés
12hetes vagyok 7hetesen véreztem hematómám lett, betartottam mindent! 10hetesen voltam vizsgálaton ott nemlátták és már nemis barnáztam! Egy hét után újra barna persze vasárnap volt igy rohantunk az ügyeletre, baba jól van, nemlátják honnét jön hazaküldtek, ragaszkodtam a dokimhoz így csütörtökön elmentem hozzá akkor már nemvolt barna, baba szépen nől kis izgő mozgó, minden rendben, megnyugodtam(hüvelyi vizsgálat volt) erre rá másfél nap ismét barna jött, nemsok de inkább sárgás barna, egyszer volt tejeskávé színe.Nem rohanhatok állandóan az ügyeletre, mert persze mondta az orvosom, hogy lehet még lessz ilyen, de mitől??? 3x2 utrogestant használom.kivagyok, egyszerűen nemtudom élvezni a tergességet, jövő szerdán kell mennem vizsgálatra,addig persze hajam fogom tépni, remélem elmúlik! Veszélyeztetett terhes vagyok, pihenek amennyit csak tudok! Tudom, h nem normális jelenség a barna, de megnyugtatásra lenne szükségem 🙏
2021. jún. 7. 07:19
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Magnéziumot szedsz?

Sajnos ilyenkor semmit nem tudnak tenni az orvosok. Kapod a progeszteront, pihenés, szexmemtes élet.

Nagy valószínűséggel nem lesz baja a babának. De igen, értelek, én sem tudtam igazán élvezni a várandósságot pont emiatt.

Egy pár hét és el fog múlni.

Kitartás!

2021. jún. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Persze azt is szedem, plussz most mondták, hogy rutascorbint is szedjek. Mondta az orvosom, hogy pihenjek, de a folyamatos fekvés nemkell, persze sétálgatok meg könnyű ebédet főzök, de semmi mást nem csinálok. Bízom benne, hogy túl leszünk ezen és kapaszkodik erősen a kincsem! Köszönöm, h írtál, esküszöm jobban vagyok 🙏
2021. jún. 7. 07:38
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem hematómám sem volt, pihennem sem kellett, elvileg makk egészséges vagyok én is és a baba is.

Mégis a 17.hétig 7x véreztem/barnáztam.

Minden alkalommal futás a dokihoz, sosem látott semmit.

Azt tartja valószínűnek, hogy ilyenkor vérbő ottlenn minden, elpattannak az erek.

Emellett iszonyú görcseim voltak minden nap, derékfájással karöltve, ennek sem tudták az okát megmondani.


Ma már 23hetes vagyok, lekopogom, az utolsó 3-4 hétben minden elmúlt, élvezem a terhességet.


Van már egy 2évesem, vele álomterhességem volt.

2021. jún. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 10-9 nő barnázik/vérzik a terhesség alatt,ha ez megnyugtat.Ésss a dokik sem tudják mitől.🤷Ez van sajnosm
2021. jún. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek 🙏 igyekszem megnyugodni és pozitív lenni 🍀
2021. jún. 7. 09:26
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 terhességemből kettőnél véreztem. A másodiknál 3-4-szer, és nem tudták megmondani, hogy mitől. Ráadásul nekem azt mondták semmit nem kell szednem, mert nem ezen múlik (hihetetlen akkor ezért mennyire mérges volta, nem Magyarországon élek, szóval itt a természetre bízzák). Amúgy most már 6 éves a lányom :). Most vagyok 21 hetes a 3. babánkkal. Eddig 3-szor véreztem, az utolsó alkalommal szó szerint elöntött a vér és hetekig barnáztam. Valószínüleg hematóma, bár 3 orvosból egy sem látta igazából az okát. Baba jól van, fejlődik. Légy pozitív, mást nem nagyon tudunk tenni :) De hidd el sokan vagyunk így, szóval nyugodj meg. Kívánom, hogy minden rendben legyen!
2021. jún. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én egy hónapja fekszem barnázás miatt kórházban és 17 hetes vagyok.

Egy hónapja a semmiből elöntött a vér. Egy darabig alig jött valami, aztán két hete barátom, néha narancsos-barnás, néha sötétbarna.

Nekem azt mondták addig nem mehetek haza, amíg teljesen el nem múlik.

Nálam az ok hematoma, aminek ki kell ürülnie.

Nő már a hasam, érzem a babát mozogni és mégsem merek felhőtlenül örülni.

Minden viziten elmondja az orvos,hogy ehhez türelem kell,mert lassú folyamat.

A baba az első, így ha kell, akkor még hetekig fekszem,csak legyen minden rendben.

2021. jún. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Két hete barnázom,nem barátom /átírta a telefonom/
2021. jún. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!