Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetes terhes vagyok (elsö...

Kardos-Varga Klaudia kérdése:

33 hetes terhes vagyok (elsö baba). Vajon mennyire normális, ha azt érzem, a fiamnak már vagy 4 napja megállása sincs? De komolyan. Aludni is már alig bírok töle.

Figyelt kérdés
2013. febr. 3. 10:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Gond akkor lenne, ha nem mozogna.
2013. febr. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Persze...értem én... Na de.... :DDDD

Már-már ijesztö amit Levi müvel.

2013. febr. 3. 11:07
 3/8 anonim ***** válasza:

Normális. :)


A kisfiam is állandóan pörgött,nagyon aktív kint is.7,5 hónapos,minden pillanatban ott kell lennem,mert hajmeresztő amiket csinál.


A kislányom nem nagyon mozgott,szinte mindig aludt.Lassan 5 éves lesz,nyugodt természetű. :)

2013. febr. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Vajon a magzati életében tanusított aktivitása a születése után is megmarad???? :)
2013. febr. 3. 11:25
 5/8 anonim ***** válasza:
erre én is kíváncsi vagyok mert én lányt várok és néha már csokit kell ennem hogy felkeljen mozogni egy kicsit mert állandóan alszik és ijesztget hogy gond van. Inkább mozogjon mint hogy gond legyen.
2013. febr. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igén, én pont pár hete olvastam, hogy az anyaméhben tanúsított aktivitás születés után is általában megmarad. Szóval a pocakban mozgékony babák általában utána is azok lesznek, a nyugodtabbak pedig nyugodtabbak. :)
2013. febr. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Húha!!!!! Akkor nekem fel kell kötnöm a gatyát!!!!! :D
2013. febr. 3. 13:30
 8/8 anonim ***** válasza:
Tök jó neked .Én + azért vagyok ideges mert alig mozog 1*2* + maximum kinyomja magát már olyan rosszra is gondolok de nagyon,nagyon bízom benne,hogy nincs semmi baj.Mondjuk sosem mozgott sokat.35-hkm
2013. febr. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!