Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Télikabát! Már nagyon kellene...

Télikabát! Már nagyon kellene egy a pocakra, de csak 10-20 ezerért látok olyat, ami normálisan néz ki, komolyan ennyibe kerülnek?

Figyelt kérdés
hihetetlen... ha az ember nem "zsákba" akar bújni akkor perkálni kell??! Nem lehet normális áron 6-7 ezerért kabátot kapni? Néztem már vaterán, outletben, nagyobb boltban... olx stb... de semmi. Van valakinek valami ötlete?
2012. nov. 23. 20:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
57%
10-20 meg nem is sok erte....
2012. nov. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

hát ez az.

de. sok az..... :(

2012. nov. 23. 20:33
 3/23 anonim ***** válasza:
57%
Jo, hat tudom, hogy kifizetni sok. Esetleg turi?
2012. nov. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
á... alig van olyan turi ahol lehet kapni ilyen holmikat.. :s
2012. nov. 23. 20:41
 5/23 anonim ***** válasza:

3 éve, Kínaiban vettem egy szövetkabátot 14.000-ért!

Mell alatt bővülő fazon volt, nem kifejezetten kismama kabát volt, de végig jó volt a terhességem alatt. Ahogy nőtt a hasam, mindig arrébb varrtam a gombokat.

Következő éven 10.000-ért ment el a teszveszen.

Egy nem terhes kabát is, ami normálisan néz ki, minap néztem, 10.000-nek kezdődik a kínai piacon, ami tetszett, az 14-16.

2012. nov. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Nézd én kismama boltba vettem anno a kashmir télikabátomat leárazva 16 ezerért!

6500ért vitték el a Teszveszen.

Én erre azt mondtam, hogy türhető az ár azért, mert kb. 2 hétig használtam.

2012. nov. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
jólvan... vettem egyet... mindent meglehet oldani ha "rákényszerítik" az embert.... >:/
2012. nov. 23. 20:49
 8/23 A kérdező kommentje:

6-os, igen, de 6500-ért lényegesen jobb ára van... már amennyiért túladtál rajta. Tekintve ráadásul hogy csak 2 hétig hordtad.

Ez a bosszantó, hogy ennyibe kerül holott alig hordja az ember, de azért kihasználja kereskedelem hogy meg kell venni...elég kiadás van ilyenkor amúgy is. És akkor még örülni kell neki hogy >csak< ruhát kell venni és nincs egyéb pl. e.ü. kiadás... >:I

2012. nov. 23. 20:53
 9/23 anonim ***** válasza:

6-os vagyok:


Tudod az emberek két dologra költenek iszonyat sokat:

- utódaikra

- állataikra.


Mindent megveszel nekik. Ezt nem kihasználni meg bűn, már bocsánat.

A lányom 1,5 éves és 8 féle ajándékot vettünk neki karácsonyra összesen 15 ezer forint értékbe. Elviekben 3-at kapott volna, de ha már ott voltunk és tudtam, hogy szeret velük játszani, akkor megvettük azt is.

Év közben nem kap sok játékot, csak könyveket, mert azokat többre értékelem, mint egy FP tanuló kutyát. Mégis megvettük neki, mert imádja azt is.

8 hónapos kora óta le se szakad a könyvekről. Napokig ellapozgatja őket és hallgatja, amit mesélsz belőle.


Sajnos ilyen az élet, durva árak vannak. És, ha majd gyakorló anyuka leszel, akkor 6× megnézed, hogy milyen játékot vegyél, mennyiért és hol!


Sok boldogságot :)

2012. nov. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek Veled, és maximálisan átérzem a problémád! Én már feladtam a télikabát keresgélést, a lábamat is lejártam már, és a neten is lógtam vagy 2 hétig...:(

Hol sikerült amúgy kabit venned?

2012. nov. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!