Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy viselitek a terhességi...

Hogy viselitek a terhességi hízásotokat? Hiába figyelek oda és koncentrálok arra, hogy ez egy csodálatos dolog ami velem történik, de írtó nehèz feldolgozni, hogy teljesen más ember néz vissza a tükörbe. Sosem volt rajtam felesleg...

Figyelt kérdés
Tudom valahol ez hiúsági kérdés, de nagyon fusztrál, főleg hogy nyár van és lenge ruhákat hordunk.

2021. jún. 7. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:
26%

Fiammal összesen 8kg jött fel rám, szülés után könnyebb vtam mint valaha. Megis utáltam magamat.


23hetes vagyok most, +3kgnál járok. Már most túl lennék az egész terhességen (nem csak a suly miatt, hanem problémás nagyon a terhességem)

2021. jún. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Együttérzek. Nekem még csak most kezdett el nőni a hasam, de ez pont az az időszak, hogy legszívesebben kiraknék egy kitűzőt, hogy várandós vagyok, nem kövér. Ráadásul én inkább a testhez símuló ruhákat szeretem :D Volt olyan időszak, hogy volt rajtam felesleg, én meg ezért próbálok mindent megtenni, hogy most a szükségesnél több ne legyen, de a baba se szenvedjen hiányt semmiben. Nagyon problémázni ezen nem akarok, mert most nem az én alakom a legfontosabb ezen a világon. Igyekszem odafigyelni a kajára, és minden nap tornázok, mozgok. Ezek jót tesznek a lelkivilágomnak. És várom ezerrel, hogy egyértelmű legyen az a terhes pocak :) Ami fel is jön, pár hónap alatt ledobjuk majd ✊
2021. jún. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Én is híztam, de aztán tök hamar vissza is nyertem az alakomat sőt még túl is fogytam, volt amikor nagyon le soványodtam, de már az is rendeződött. Ha sosem vokt rajtad felesleg simán lehet hogy jók a genjeid és tök hamar visszaállsz a régi súlyodra. Ezen kár parázni 😁
2021. jún. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Engem is zavar, mert csak a hasam nő, minden más változatlan. Nekem a legfurább érzés, hogy a mellem hozzáér a hasamhoz. Se hasam nem volt eddig, amihez hozzá tudott volna érni, se a mellem nem volt akkora és feszes is volt. Most meg beizzadok alá. Oké, nyilván vannak ennél nagyobb gondok is az életben, de engem marhára zavar. :D De ez van, a gyerekért el kell viselni. Bízom benne szülés után visszaáll majd.
2021. jún. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%

Utolsó! Ugyanígy vagyok! 😅

Egyszerüen borzalmas érzès!

Én nagyon alacsony is vagyok, eddig csak 5kg híztam, most vagyok 27hetes, szóval annyira nem vészes. Csak a pocakom nagy.

De akinek sose volt ekkora hasa, na az megsínyli.

Leülök és zavar, hogy szinte a nyakamból indul a hasam. Megfordulni is nehéz, lehajolni is. Felállni is. Nem làtom magam lefelé. Nekem fura dolgok ezek. Remélem hamar vissza megy szülés után. Szerintem engem zavarna ha lógna utána. Tudom, mindent a babàért, de azért szeretnék magamnak is tetszeni.

2021. jún. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%

Hosszú kérdőmondat lesz :D (Leszögezem előre, hogy nekem nem fáj, ha valaki túlsúlyos, amennyiben őt sem zavarja, hogy én meg nem vagyok az.) Szóval.

Ennél a kérdésnél éli ki magát a lepontozás szent eszköze által az összes nő, aki a terhessége alatt felszedett 30 kg-ot (vagy inkább már jóval előtte) és azóta is csak addig jutnak el, hogy gyűlöljék a vékonyabb nőket, mert csak az ősanyáskodásra van idejük?

2021. jún. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
jok génjeid kérdező.aki hizik keveset vagy sokat mind lefogy szülés után vagy még teherbe esési sulynál is kevesebb lesz.gén függő.normálisan hizol,normálisan eszel
2021. okt. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!