Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt szed vki...

Terhesség alatt szed vki Magneb6 kombinált készítményt,Maltofer folt (a Femibion2 mellett)? Magneb6ra 3x2 szedését írtak fel 3hete mert akk kicsit görcsöltem,nem akarom felülbírálni,de nem sok az?

Figyelt kérdés

Illetve tudom,hogy minden terhesség más,de még nem érzem a baba mozgását!?(21.hét)

Nektek is fájnak a fogaitok,ínyetek néha?

Én este fél panadollal aludtam el,nem hatott se sensodyne,se listerine,se gingisol csepp..jobb felsö-alsó fogsor-íny..

Vmi ötletetek van?



#terhesség #Magne B6 #Fogfájás,ínyfájás terhesség alatt
2021. jún. 8. 08:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Úgy szedd, ahogy felirták.

Menj el fogaszatra, ott megnezik a fogaidat.

En femibiont, maltofer, 2db.magnosolvot,1200mg kalciumot, és 2200 ne d vitamint szedek.

2021. jún. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Kértem már időpontot fogászatra.

2021. jún. 8. 08:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Fogkő leszedésen mikor voltál utoljára? Ez könnyen lehet fogkő miatti gyulladt íny, pontosan ilyen érzés.

Az első baba mozgását nehéz azonosítani, később jössz rá, hogy jééé, ez is az volt már. :) Illetve ha nagyobb a testsúlyod, akkor megint csak nehezebb megérezni.

A vitaminokat úgy szedd, ahogy mondták, ha kétséged van, hívd fel azt, aki felírta, és vele egyeztess.

2021. jún. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

3×2 MagneB6 az 6×48=288 mg tiszta magnéziumnak felel meg, amikor a napi szükségleted 450 mg. Az első válaszoló által szedett 2 Magnosolv ehhez képest 730 mg tiszta magnézium és az még mindig nem a max., van akinek a dupláját is ajánlják görcsökre.

Ne szedd be egyszerre a Maltoferrel, mert a vas és a magnézium akadályozzák egymást a felszívódásban. Meg a kalcium is akadályozza a magnéziumot.

2021. jún. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!