Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet csak én parázom túl...de...

Lehet csak én parázom túl...de ugye tényleg terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Az egy tény higy februárba menstruáltam utoljára(van egy betegségem ami ki hat rá ezért is nem foglalkoztatott annyira). De múlt hónapban egyre jobban fájni kezdet a derekam,és nem nagyon tudtam hason aludni. Most meg már evési rohamaim vannak,fáj lent a hasam alja és sokszor vagyok reggelente rosszul. Két tesztem is pozitív lett a múlthéten. UH-ra jövőhétre kaptam időpontott.

Így ezek alapján csak terhes vagyok....vagy is csak nem fals pozitív a teszt.



2021. jún. 9. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a teszt pozitív akkor az vagy, nem is értem ezt a kérdést. Hogy élő-e azt majd megmondják UH-n, de ha korai mèg nem biztos, hogy lesz szívhang. Ha nemrég teszteltél èn vàrnék mèg vele.
2021. jún. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ.

Az a baj hogy első teherbe esés és még nagyon új ez az egész nekem.

Az UH meg jó hogy lesz,az egy nyugtató vizsgálat lesz számomra remélhetőleg.

2021. jún. 9. 12:46
 3/5 anonim ***** válasza:
87%

Nem értem mi a kérdés... van pozitív teszted? Van... akkor terhes vagy 🤦‍♀️


Az más kérdés, hogy minden renben van-e. Ezt majd az idő meg az uh eldönti

2021. jún. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért nagyon nem mindegy, hogy mikor estél teherbe. Február óta már eltelt 3 hónap. Én a helyedben ezt sürgősen kiderítenem, mert nagyon nem mindegy, hogy 6 hetes vagy, vagy 16.
2021. jún. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Na igen

Ezt nem ártana minél hamarabb kideríteni

Mert ha ne adj isten már a 3.hónapnál járnál már jó pár vizsgálatról lemaradtál

Főleg a genetikai ultrahangról ami nagyon fontos lenne

2021. jún. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!