Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet, hogy terhes vagyok?...

Katalin.ladanyi kérdése:

Lehet, hogy terhes vagyok? Tudom, hogy keso banat, de nagyon parazom.

Figyelt kérdés
Szerintetek mennyi eselyem van arra, hogy teherbe estem? A ciklusom 10. napjan kb jo masfel orat szeretkeztunk, de nem ment el bennem. Nem tudom hogy mondjam, de nagyon kezdtem aggodni. Ez egy hete tortent, igy meg egy jo hetet varnom kell.
2014. márc. 25. 10:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Mivel kerülhetett beléd sperma így igen, lehetsz terhes!

A 100 nőnél egy évig alkalmazott módszer, illetve a módszer használatának egy éve alatt terhessé vált nők száma. (Forrás: szexualpszichologia.hu) Nincs fogamzásgátlás - 85 Megszakításos védekezés - 35 Naptár-módszer - 14-40 Spermicidek - 5-20 Méhszájsapka - 7-11 Óvszer használata - 3-4 Női óvszer - 1-5 Pesszárium spermiciddel - 2-3 Hőmérőzés - 0.5-3 Injekció - 0.03-2 Hormonális IUD - 0.05-0.1 Fogamzásgátló tabletta 0.1-0.5 Sterilizáció - 0.1-0.3 Implantátum - 0


Részletek: [link]

2014. márc. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt, most mar csak varni tudok...de nagyon lassan telnek a napok...

felelotlen voltam :(

2014. márc. 25. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!