Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki járt már hasanló...

Valaki járt már hasanló képpen? Terhes lett? Vagy csak én parázom túl?

Figyelt kérdés
Párommal 21.-én voltunk együtt. Első szeretkezés gumi nélkül volt kivette időben. Másodikba bele kezdtünk gumival de lehúzta, ugye az első aktus után nem pisilt de gumival kezdtünk bele. Így lehetek terhes? Vagy már a gumiba kijött a húgycsőbe maradt elő spermium? 10 napon vagyok az együttlét után. Ma kell megjönni. Mellem nem fáj eddig mindig fájt két hettel mensi előtt.
2019. márc. 31. 07:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Az első aktustól is simán lehetsz terhes. A másodikkal csak rátettetek egy lapáttal. 4 nap múlva már kimutatja a teszt, ha terhes vagy.
2019. márc. 31. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%

Gondterhes már mindenképp vagy. Miért nem csinálsz mondjuk egy tesztet holnap?

32/f

2019. márc. 31. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem parázod túl, jó esélyed van terhességre. 10 nappal később még nem mutatja ki a legjobb teszt sem. Ha jövő héten se jön meg, akkor hétvégén már érdemes terhességi tesztet csinálni.
2019. márc. 31. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ehes vagyok mindig. Hagymat azt nagyon eszem. Puffadtnak erzem magam. Pedig meg most nem reggeliztem.
2019. márc. 31. 07:59
 5/15 anonim válasza:
100%
Ezeket a 'tuneteket' csak bebeszeled magadnak,lehetsz terhes, de ha tovább porogsz ezen akkor még emiatt is késhet majd. Tenni már semmit nem tudsz, nyugodj meg, ha 4-5 nap múlva sem jön meg, teszt, majd ha negatív és nem jön meg mégsem, vagy pozitív, akkor nőgyógyász.
2019. márc. 31. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%
Ha terhes lennél sem most kezdődnének a tünetek. 30% az esély, hogy az vagy.
2019. márc. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Kb mindig 20% esély van egy együttlét után a terhességre. A beágyazódás 4-7. napon van a megtermékenyítés után. Lehet, hogy már ma is kimutatja egy teszt, csak koncentrált reggeli vizelet kell. Ha eddig nem tudtad, ha gumi nélkül dugja be, akkor nem védekeztetek, és lehet terhesség. Minden cseszegetés nélkül, de akkor mi jutott eszetekbe? Tényleg nem gondoltátok át a lehetséges következményeket?
2019. márc. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%
Megszakított közösülés során is teherbe lehet esni.
2019. márc. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Talán a predictor early teszt vagy a facelle már kimutatja reggel, ha teherbe estél. Talán. Vagyis lehet, hogy a teszt még negatív, de ha továbbra se jön meg, akkor azért pár nap múlva is csinálj még egyet.
2019. márc. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ígen, lehetsz terhes. Az első aktustól is. A "ki vette időben" nem védekezés.
2019. márc. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!