Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mennyit hizott a terhesseg...

Ki mennyit hizott a terhesseg alatt?

Figyelt kérdés

24 hetes kismama vagyok eddig 9 kilo jott fel

Mindenki talalkozott gondolom mar olyan fele emberekkel akik ilyenkor megszoljak a kismamat jajj es mi lesz kesobb ha mar most ennyit hiztal

De en igazabol nem gorcsolok ezen feljon amennyi feljon emiatt nem fogok lemondani arrol amit megkivanok

Edesanyam aki ocsemmel 35 kilot hizott mara csak par kiloval tobb mint 3 gyerek elott szoval itt a pelda hogy mindegy mennyit hizol genetika kinek hogy megy le😊 Ti hogy vagytok ezzel?



2021. jún. 13. 17:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
51%
Én nem szeretnék a kötelezőnél többet hízni, de majd meglátjuk hogy alakul. 16. hétig eddig 1 kg jött fel. Na de hol van még a vége, most jön csak a java :D
2021. jún. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
55%
A 33. hétig 1,5 kg jött fel, ezután szaladt meg, a végére 8 kg lett. Most vagyok a 8. héten a kicsivel és eddig semmi.
2021. jún. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
32. Hétig 15 kilót, azóta lement egy, aztán visszajött, legutóbb 37 hetesen 16 kilónál tartottam.
2021. jún. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ismerősi körből tudok példákat hozni.

Volt aki alig hízott, volt olyan aki alapból jelentős túlsúllyal kezdte és zárta is a terhességet(viszont talán nem volt túl nagy különbség a kezdő és záró súlya között) illetve volt olyan is aki 20 kilót hízott és nem tudta még leadni. Nővérem is kB veled egyidős terhes, ő alapvetően 50-55 kiló, de már terhesség előtt is inkabb 60-hoz volt közelebb. Most nem tudom hány kiló.


Talán a minimális hízás volt többségében a kismama ismerőseim körében. Valamelyik nap néztem, hogy mennyien szültek és kB 40 főből 3 durván elhízott kismama van/volt(ők előtte is túlsúlyosak voltak), de a többiek abszolút átlagosak vagy maximum 10 kiló felesleg ha van rajtuk a szülés óta(közülük pl 2-en 2+ éve szülték meg a jelenlegi utolsó gyereket, szóval azóta rajtuk maradt).

2021. jún. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
16. héten vagyok, eddig semmit nem híztam, de ahogy az első is mondja... most jön a java.. :D
2021. jún. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

12 kilót ikrekkel, 37 hétre szültem. Én is ettem mindent, amit megkívántam, de otthon készítettem el tk lisztből cukormentesen és tartottam mértéket, sosem zabáltam.

Szerintem irtó butaság pont ilyenkor elengedi magad.

2021. jún. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

1. 6kg

2. 9kg

2021. jún. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Holnap kezdem a 33. hetet, 13 kilónál járok.
2021. jún. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
70%

38. Héten 17 kilónál járok.

Most már 6 hete nem híztam, mondta is a védőnő, hogy ez sok lesz.

Én meg mondtam neki, hogy minden nap 5-6 kilométert túrázok a kutyával, nem zabálok, nem tábla csokit reggelizek, fogalmam sincs honnan jött fel.

KIvancsian várom mi marad belőle, átlag súllyal kezdtem.

2021. jún. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
27%
10-12-15 kilo végére lesz kérdező,keveset hizol
2021. jún. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!