Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hízott csak hasra a terhess...

Ki hízott csak hasra a terhessége során és szülés után mi látszott a hízásból?

Figyelt kérdés

26 hetes terhes vagyok és jelenleg +10 kg plusznál tartok, ami sehol nem látszik, csak a hasam nő. Minden ruha amit szülés előtt hordtam, azok rám jönnek. A cukorterheléses vizsgálat eredménye a jövőhéten lesz meg. Mindent eszek (sokat). Rengeteg vizet iszok.


70 kg-mal indult a terhesség, 163 cm vagyok. Kinek volt így a terhessége? :D



2020. máj. 29. 22:09
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
92%
Azert visszafognam magam, mert meg csak most fog beindulni az igazi hizas, es mar 10kg van rajtad.
2020. máj. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Nem mondta se a védőnőm, se az orvosom, hogy baj lenne mivel, hogy nem látszik rajtam ez a 10 kg. Normális terhes hasam van. :)
2020. máj. 29. 22:27
 3/41 anonim ***** válasza:
76%
Én összesen 20 kilót híztam, kb. olyan ütemben, mint te, a végén a hasam alján gomboltam be a nadrágjaimat. Közvetlenül szülés után nagyon szépnek láttam a testem. Nem nyúlt meg a bőröm, és három hónap alatt a nagy része lement a feleslegnek. Most, 8 hónappal utána vékonyabb vagyok, mint előtte. Elsősorban az arcomon látszódott meg a hízás, egyébként teljesen jó nőies alakom volt. Most már egy kicsit deszkának is érzem magam.
2020. máj. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
Én mindenféleképpen tenni fogok azért, hogy ne maradjon rajtam a plusz kilók, de most nem szeretném megvonni magamtól azt, ami jól esik és tényleg rajtam nem látszik. Maximum, ahogy írtad te is, hogy az arcom kerekebb, de terhesség kezdete óta.
2020. máj. 29. 22:35
 5/41 anonim ***** válasza:

+6 kilóval mentem szülni - tanga papucsban /annyira vizesedett a lábam/, abban a nadrágban (csak nem volt begombolva) és pólóban amit terhesség előtt is hordtam..

Én gdmes voltam (bár épphogy)

2020. máj. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
Az mit jelent, hogy gdm?
2020. máj. 29. 22:43
 7/41 anonim ***** válasza:
93%
Csak hasra híztam, de a végére lett 13 kiló plusz ikrekkel. 24. hétre +10kg rengeteg.
2020. máj. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Hát akkor a testalkatomból adódóan hízok ennyit és csak hasra. Más 25 kilót szed fel és szülés után ugyan annyi, mint terhesség előtt. Én addig nem ijedek meg ettől, hogy +10 kg van rajtam, míg az orvosom, vizsgálatok azt nem mondják, hogy változtatnom kell. Meg lehet, hogy rengetek, de nem nézek ki úgy, mint egy varacskos disznó. :)
2020. máj. 29. 22:49
 9/41 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 26 hetesen semmi hasam nem volt még, 175 centi vagyok és 72 kilóval lettem terhes. Az első trimeszterben aztán még fogytam is 5 kilót. Nem hánytam sose, csak amiatt hogy abbahagytam a bulizást (piálás és összevissza zabálás). Végül 77 kilóval szültem és utána 68 voltam.

Meg az utolsó napokban se volt nagy hasam, olyan Beyonce forma vagyok, vékony derék, nagyon széles csípő, vaskos combok. Szóval az én medencémből rohadt sokára emelkedett ki a hasam, nem vicc hogy majdnem a 30.

hétig nem lehetett látni hogy terhes vagyok.

A hasamon kívül sehova se híztam.

A szülés utáni pillanatban újra lapos hasam volt. Mintha sose lett volna. Ellenben utána azonnal hízni kezdtem, 10 kiló jött rám mire 4 hónapos lett a babám!

2020. máj. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%
GDM az terhességi cukorbetegség.
2020. máj. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!