Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez lehet a nyákdugo?

Ez lehet a nyákdugo?

Figyelt kérdés

Körülbelül egy hónapja szokott jönni tőlem zöldes kocsonya szerű, takonyhoz tudnám hasonlítani (elnézést a kifejezésért)

Egy héten körülbelül 3-4x törlöm ezt vagy ha van bent betétem akkor az is olyan szokott lenni

4 napja rendszertelen josló fájásom van

Ügyeleten voltam 1 hónapja mivel vízszerű folyásom volt

Az is szokott jönni

30hetes vagyok

Gond lehet a babával?

Vagy beundulhat a szülés?


2021. jún. 13. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha sokat jóslózol, menj orvoshoz. 30 hetesen korai szerintem. Valószínűleg fertőzésed van a folyásod alapján, az meg sajnos elindíthatja a dolgokat.
2021. jún. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez inkább bakteriális hüvelyfertőzés lehet, ami viszont okozhat koraszülést. Mindenképp lásson hamar orvos, főleg, hogy jóslózol.
2021. jún. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nem nyákdugó. Bakteriális fertőzése utal a zöldes szín. Nekem is volt ilyen tályba mint neked kaptam rá kupot illetve krémet szépen el is múlt. Minnél elöbb orvos a joslók miatt is.
2021. jún. 14. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is ilyen volt hetekig.

Kétszer mondta két különbözö doki, kenet vétel nélkül, hogy ezekkel a tünetekkel ez biztos bakteriális vaginózis. Kaptam antibiotikumot, ami ideig óráig hatott, majd kezdödött elöröl az egész.

Nagyon csúnya folyásom volt. Nem bírtam elviselni. Így vettem a patikában ph helyreállítót, ami a bv kezelése mellé ajánlott. Elkezdetem használni, de féltem nagyon, hogy baj lesz, ha nem megfelelöen van kezelve, így kiharcoltam egy kenet vételt.

Amíg vártam az eredményt is folyamatosan használtam a ph helyreállítót. Az használt. Normális folyásom lett töle.

Aztán megjött az eredmény: se nem gomba, se nem bv, de van Streptococcus B fertözésem. Kell kapjak antibiotikumot szülèskor.

Erre gondoltam akkor abba hagyom a ph helyre állítót, mert hát nem bv. De úgy megint vissza jött az az undoritó folyás. Így használtam még utána is a helyre állítót. Most, lekopogom úgy ahogy jó.

Nem tudom mi lehet/lehetett, mert a streptococcus-nak nincs ilyen tünete. De egyik barátnöm ugyanígy volt, ugyanez a folyás, semmi antibiotikum nem használt, és neki is kiderült a Streptococcus.

Mindneképp menj el orvoshoz. Vegyenek mintát. Nézesd meg.

2021. jún. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!