Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valakinek fordult már be a...

Valakinek fordult már be a babája 38.héten farfekvésből harántfekvésbe ? Érezte, amikor átfordult ?

Figyelt kérdés
1 héttel vagyok a tervezett császár előtt,mert nem fordult meg a baba, de ma olyan furcsa mozgásokat éreztem, úgy éreztem hogy feljött a baba egész testével a gyomromba. Eddig csak a fejecskéjét éreztem a gyomromban, de mostmár az egész babát. Elég rémisztő érzés, lehet, hogy most szeretne megfordulni ? Észre venném ha megfordulna és a nyakára tekeredne a köldökzsinór ?
2021. jún. 13. 22:42
 1/10 anonim ***** válasza:
8%
Hát,nekem a babám jól helyezkedett,viszont én tudom,hogy befordultam.Ezért születtem császármetszéssel. :D
2021. jún. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
De ha valami rendelleneset észlelsz inkább a nőgyógyászodat keresd,hogy ha van okod az aggodalomra ő meg tudja nézni,hogy van-e baj.
2021. jún. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Nekem még közvetlenül szülés előtt is tett egy kört. Ilyenkor már nem lehet nem érezni, egyértelmű, hogy ahol a kis púp van, ott a feje, ahol a nagy, ott a popsija. Eléggé betojtam, hogy esetleg tolatva akar kijönni, de aztán meggondolta magát, ahogy kezdődtek a fájások. Nehezen találta meg a kijáratot, nem ékelődött be normálisan a feje, indították.
2021. jún. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Nekem 36.heten próbált befordulni és nagyon fájt vagy 3/4 órán keresztül rosszul voltam bele.Be is mentünk ügyeletre,de szerencsére nem volt gond.Viszont már irányba se tudott fordulni.Ha úgy érzed valami nem jó menj be ügyeletre.Nem vagyok paramami,de inkább egy felesleges út, mint az idegeskedés, találgatás.
2021. jún. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
a babdá szülésnapjhán is hüvelyi szülés pozba befordulhat azt érzed
2021. jún. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

Programcsàszàr előtti UH-n vettèk èszre hogy befordult, 38+4-en. Èn csam azt èreztem, hogy valami màs, kènyelmetlenebb. De ő amùgyis mindig akrobatikàzott a hasamban, ìgy nem os gondoltam erre :)

Termèszetes szülès lett belőle, UH utàn szedtem a còkmòkom :)

2021. jún. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vajudas kozben is befordulhat. Kulso forditasra nem tudsz elmenni? Spinning babies gyakorlatokat kiprobaltad? Bar az elmondottak alapjan lehet, hogy most fordult be, mindenkepp nezzek meg, mielott foloslegesen megcsaszaroznak emiatt, egyik ismerosom nagyon szeretett volna huvelyi szulest, hitegette vele sokaig a doki, majd a fakferkves miatt csaszar lett, utolag mondta el neki a doki, hogy amugy be volt fordulva...
2021. jún. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%
A koldokzsinor egy rugalmas valami, nem fojtogatja a babat akkor sem, ha ratekeredik, akkor okozhat gondot, ha csomo kerul ra, de meg sok esetben akkor sincs gond, extrem ritka, hogy gondot okoz. A babak 1/3-ara pedig ra van tekeredvea zsinor szuleteskor. Ajanlom Gorbicz Adria ingyenes szulesfelkeszitojet.
2021. jún. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ma voltam UHn és továbbra is ugyan abban a pózban van, de én mégis mintha máshogy érezném, teljesen a gyomromban érzem, mintha már a bordáim alá akarna bemászni. Utobbi napokban különösen aktív, azért félek hogy befordul, nem veszem észre és valami baj lesz
2021. jún. 14. 11:34
 10/10 anonim ***** válasza:
60%
Az én babám is programcsaszar lett volna mert ő medence végű volt 3geszen a 37.hetig. Utána megfordult fejvegu lett a 39.heten.akkor úgy volt szültünk akkor simán. De sajnos sürgősségi császár lett meg magára tekertem ahol csak tudta a koldokzsinort. És ez már kB a kitolasi fajasnal volt mert akkor néhol lassult néhol leállt az nst szivhang. Ott mentünk egyből a mutobe.
2021. jún. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!