Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire normális,hogy nem...

Mennyire normális,hogy nem rugdos csak mocorog?

Figyelt kérdés

már lassan egy hete,hogy nem érzem ,hogy rugdosna a babám csak mocorog hullámzik a hasam.normális?

27hetes vagyok.


2021. jún. 14. 15:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a lényeg, hogy mozogjon. Mindegy milyen mozdulatot csinál.
2021. jún. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

26 hetes vagyok, nekem is ugyanez van, már 3.napja.

De pont akkor jött be a nagy meleg. (Otthon nem tudom milyen az idő, külföldön èlünk :) )

Azért gondolom, hogy az időváltozás az oka, mert a lányunkkal is ugyanez volt, csak ő a hirtelen jött hidegben nem akart rugdosni, csak ritkán éreztem a mocorgását.Ugyanaz, mint most a picinél.

2021. jún. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
26+3 vagyok, nekem is nyugisabb már pár napja. Szerintem is az idő, plusz egyre kevesebb a helyük is. Ahogy növekszik, úgy változik a mozgása is. Legalábbis az előző terhességemnél ezt figyeltem meg 😊
2021. jún. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
17%

Nem szeretném a frászt hozni senkire, de mikor bent feküdtem a kórházban szülés után a szobatársamat aznap szülesztették

Szintén 1 hétig nem volt rugdosás csak "hullámzott" mintha neki úszott volna a baba a hasfalnak

Pont ment uh-ra mikor mondták neki, hogy nincs szívhang

32hetes volt

A baba már halott volt, és csak lebegett a magzatvízben, ezért érzett hullámzást

2021. jún. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

4es, igen néha ez is előfordul, de az esetek nagy részében csak alszik. De persze ez a magyar mentalitás. Izgul a kismama hozzuk rá a frászt.. Gratulálok!

Mint ahogy fentebb is írtam, ne parázz kérdező, a ma már 5 éves gyerekemnél is dettó ugyan így volt, ahogy nőtt mindig máshogy mozgott, frontoknál aludt egész nap. De ha nyugodtabb vagy hallgass rá szívhang figyelő el. 3as voltam 😊

2021. jún. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ők is érzékenyek lehetnek frontra, időjárásra. Nálam pl a hidegfront után kezdett el újra jobban rugdosni, előtte pár napig nyugodtabb volt. Teljesen normális, hogy nem érzed mindig ugyan olyan intenzitással mocorogni.😊
2021. jún. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek:) nem parázok ilyenen mert van itthon nekem szivhangfigyelőm néha van, hogy rá nézek es minden rendben halistennek. Es amugy igaz lehet nekem is azóta ilyen lustibb miota ilyen melegek vannak :)
2021. jún. 14. 18:06
 8/10 anonim ***** válasza:
24%

Nem, nem a frászt hoztam rá. Viszont lehet, hogy csak én voltam olyan kismama, aki nem csak beletörődött, hogy áhh csak "lustább napja van" hanem bizony elment az orvoshoz és megnézette magát

Az én és a gyerekem életét is azzal mentettem meg, hogy nem hallgattam a "nincs baj"-ra meg a "velem is szokott ilyen lenni"-re:)

2021. jún. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%

Jajj ugyan már 8as.. És attól hogy elmentél, ha baj van szerinted mit tudnak csinálni? Semmit... Ha pl már nincs szívhangja?

Erre van az otthoni szívhang figyelő, és nem kell berohangálni mindenért a kőrházba.. Mert amúgy is felesleges...

Örülj, hogy nem volt baj és ne vészmadárkodj!

Örülök, hogy ez egy arctalan oldal, így csak te tudod milyen borzalmas negatív, savanyú ember vagy... Szomorú...

Igen kérdező, szerintem is bőven elég ha ráhallgatsz szívhang figyelővel 😊

2021. jún. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
mocorog a babád kérdező normális
2021. jún. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!