Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! A terhesség első...

Kismamik! A terhesség első heteiben jelentkező haspuffadás mindenkinél jelentkezett? és akinél igen, milyen volt (fájt, szorulás, gázok), mikor jelentkezett, és mikor tudtátok, hogy az már nem puffadás hanem a pocaklakó? hányadik héten?

Figyelt kérdés
2010. aug. 25. 17:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem kb. a 6. héttől jelentkezett a haspuffadás. Szorulásom nem volt, szerencsére azon a részen minden rendben volt. A gázok sajnos bántottak, minden este lefekvés előtt bocsánatot is kértem előre a férjemtől. :)

Most vagyok 14 hetes, és ez a pocak már biztosan nem puffadás. :) Kb. a 13. hét elején éreztem, hogy lement a puffadásom, és vele egy időben ritkultak, majd el is múltak nagyjából a rosszul léteim.

2010. aug. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a hozzászólást,
2010. aug. 25. 17:53
 3/9 anonim ***** válasza:
szia, én 5 hetes vagyok és puffadt be sem bírom húzni a pocakom. székrekedésem van, meg pukizni sem tudok rendesen, de bízom benne h javul ahogy megy az idő. te mennyi idős vagy?
2010. aug. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem sajnos szorulás és puffadás is van. A puffadásra ma jöttem rá, amikor a laza nadrágom helyett a farmeromat vettem fel. Simán feljön, de kényelmetlen, pedig a mérleg szerint nem híztam. :(

De ezt le is ejteném, a szorulás nagyobb gond.

2010. aug. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Négy hetesen tudtam, hogy baba van, de szinte a beágyazódástól puffadtam. bár olyan hormonkészítményt kaptam, ami önmagában is okozhat ilyesmit. kb. a 13. hétre szűnt meg, de 10-12 hetesen nagyobb pocakom volt, mint 16 hetesen. ja és szorulás is volt, kegyetlenül.

a nadrágjaim 90%-a nem jött rám már 7-8 hetesen.

2010. aug. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm és köszönöm a válaszokat. nem vagyok babás(remélem)fogamzásgátlót szedek, de parázok, és a hasam kicsit megnőtt, s nem tudom h mitől, nem eszek sokat, megvonásos is jelentkezett, de aggódom... azért érdeklődöm, h kinél mikor jelentkezett a pocak növekedése.
2010. aug. 25. 18:40
 7/9 Adryska válasza:

Szia!

Én is hasonló gondokkal küzdök...

Nemtom mi van, de 2 hetet késett a mensim, meg is jött 2 hét után, de vannak terhességre utaló jeleim...

Vettem tesztet is és negatívat mutatott, ezt nem is értem, lehetek attól terhes?

2010. aug. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
őszintén nem tudom. nekem nem késett, pontosan megjött, más tünetem nincs, de félek... ha a teszted negatívak, akkor szerintem a hormonok szórakoznak... remélem velem is...
2010. aug. 28. 18:26
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem úgy az 5. héttől volt székrekedésem pár hétig, de puffadás nem volt.

Amúgy, ha a teszt negatív, pláne, ha meg is jötte, akkor szerintem nem nagyon vagy terhes.

2010. aug. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!