Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt számíthatok a...

Terhesség alatt számíthatok a szocpolra? Lakásvásárlás előtt vagyunk, valakitől azt hallottam, hogy a terhesség bizonyos hetétől már gyermeknek számít a Pocaklakó. (Nőgyógyászati igazolás kell hozzá. ) Tudtok segíteni?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 13. 16:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!Erről még nem hallottam.Azt tudom , hogy mi 2 éver előre megkaptuk "előszerződtünk" 2 gyerkőcre.És az állami kezesség vállalás.Bár mi épitkeztünk.De aztóa változott a helyezt , és a bankok is tesznek kikötéseket!
2008. ápr. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! attól függ,h új vagy használt lakésra akarjátok felhasználni! Mi is most igényeljük/nénk de használt lakásra csak 3 gyerek utám jár! És mivel most várom a 3.gyerekünkket érdeklődtünk és csak élő gyerek számít bele,viszont a szerződés kötéstől számitott 120napon belül megszületik akkor még igényelhető ! Új lakásnál viszont egészen mások a feltételek... Menj be a legközelebbi bankba és ott kérd el az erről szóló tájékoztatót,v meg is kérdezheted! Remélem segítettem szia
2008. ápr. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!