Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye itt minden rendben...

Ugye itt minden rendben ezekkel az adatokkal?

Figyelt kérdés
6+3 hetes vagyok, a baba hossza 3,4 mm.
2010. aug. 25. 20:19
 1/10 anonim ***** válasza:

[link]

Én mindig ezt néztem és nagyjából megfelelt.

27+1 km

2010. aug. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

szerintem később fogant, pár nappal kb. kisebb, mint az átlag. Ez kb 5+5 - 5+6 naposnak felel meg. De amúgy szerintem nincs gáz:)

itt nézheted:

[link]

Sok boldogságot!

2010. aug. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát nekem akkorra azt mondja hogy 7mm. Most akkor aggódjak?? A doki azt mondta hogy ez(3.4mm) jó.
2010. aug. 25. 20:39
 4/10 A kérdező kommentje:
Még behozhatja! ugye? :)
2010. aug. 25. 20:41
 5/10 A kérdező kommentje:
Ja és van szívhangja is
2010. aug. 25. 20:43
 6/10 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nincs min aggódnod, annyi az egész, hogy pár nappal később volt peteérésed, mint félidő! Teljesen jó ez a méret!!

Ugye az utolsó mensitől számolt a doki, és nem a baba mérete alapján mondta a 6+3-at?

Ilyenkor nem tudják "behozni magukat", mert kb. a 12. hétig egységesen fejlődnek. Később tudnak eltérően nőni, mert akkor már közbeszól a genetika. Kora terhességben még nem (ezért tudják a 12 hét előtt megmondani szinte napra pontosan a baba korát). Eltérések csak a peteérések miatt lehet.

Nekem ismert a peteérésem, és 6+1-nél volt 5,4mm (bár erre a méretre azt mondta a doki, hogy nem egész 6 hetes). Ilyenkor napi kb. 1mm-t nőnek. Ez annyit jelent, hogy a te babád kb. 5 hét 5 napos, vagyis 3 hete és 5 napja fogant, és nem a 14. napon volt peteérésed, hanem kb. 17-19.-en :-)

2010. aug. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
aha köszi! :) a mensi alapján mondta hogy 6+3. Megnyugodtam, köszi! :)
2010. aug. 25. 21:09
 8/10 anonim ***** válasza:

Örülök hogy megnyugodtál! :-))

Nem is értem, hogy a dokik miért ragaszkodnak az utolsó mensi időpontjához, ha a baba méreteiből látszik, hogy később fogant.. ezzel csak beparáztatják a kismamákat. Én a terhesség elején két dokinál is voltam, mindegyik kérdezte az utolsó mensi időpontját, de egyik sem az alapján mondta a baba korát. Nálam egyértelmű volt, hogy majdnem egy héttel később fogant, mint félidő.

Szerintem a 12 hetes uh-n neked is módosítják majd a baba korát :-)

2010. aug. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem még később foganhatott,mert 7+0 volt 5mm.Szívműködés van,tehát minden rendben.Ne aggódj.Az előző babámmal ugyanígy volt,8+6-on csak 18 mm volt,aztán 3700 grammal született:)

2010. aug. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat teljesen nyugodt vagyok már! :)) Boldog babavárást mindenkinek!
2010. aug. 26. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!