Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kevés rózsaszín folyás terhess...

Kevés rózsaszín folyás terhesség elején?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most vagyok nyolc hetes terhes már voltam orvoshoz lassan két hete, mindent rendben talált..szokott lenni folyasom egy kevés, de ma észre vettem hogy a folyás kicsit rózsaszínes volt, de csak egyszer tapasztaltam azóta nem, de nagyon megijjedtem már a legrosszabra gondolok.. A hasam is feszül, de az azért gondolom mert nő. Nem görcs, inkább feszülés, és inkább bal oldalon érzem. Azóta folyamatosan megyek a WC re ellenőrizni, de szerencsére semmi..vitaminokat magnéziumot szedek.. Volt már így valaki és jó vége lett? Aggódom, és még másfél het múlva mennék vissza az orvoshoz...

2021. jún. 17. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a terhesség elejen volt ilyen, amikorra meg kellett volna jönnie. Azt normálisnak mondta a doki. De a 8. Hétben én nem kockáztatnék, szerintem az már nem normális, holnap menj el orvoshoz! Inkább egy kör fölöslegesen mint hogy baj legyen!
2021. jún. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Nekem is volt ilyen, kb egy héttel nemvárt napja után, egyetlen egy alkalommal tapasztaltam pisilésnél, következőre már nem volt, nem mondta az orvos hogy ez gond lenne. Ha nem tér vissza a vérzés akkor szerintem nem kell rohanni, de ha igen akkor mindenképpen elmennék orvoshoz. Egyébként én is 8 hetes vagyok most. :)
2021. jún. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok kérdező? 1-es voltam.
2021. jún. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha minimális volt és el is múlt, akkor szerintem nem lehet baj, de én elmennék dokihoz. Nekem is így indult, sajnos napról napra erősödött a vérzés és vetélés lett a vége... Annyi nálam a különbség, hogy nekem már előtte a vizsgálatokon is megmondták, hogy valószínű elhalt a terhességem... Ha neked eddig azt mondták minden rendben, akkor nem biztos, hogy baj lesz, de én tuti mennék dokihoz minél előbb.
2021. jún. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem az első trimeszterben végig volt. Hol barna, hol rózsaszín, hol vér. Nem sok, de volt szinte végig.

Orvosnál hetente voltam, mindig minden rendben volt. Pár nap volt esetleg, amikor nem volt semmilyen színes folyás.

Nekem a sok fekvés se segített a dolgon, szedtem progeszteront is, az se.

Nagyon sok nő van ezzel így.

2021. jún. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kicsit megnyugodtam, ma még nem tapasztaltam csak minimális folyásom volt de nem volt rózsaszín.. Igaz a hasam alja feszül, de gondolom azért mert nő a hasam és nyúlnak a szalagok.. Meg hát nem egyfolytában és nem görcs jellegű.. De amint lesz még rózsaszín folyás megyek az orvoshoz..
2021. jún. 18. 17:10
 7/8 A kérdező kommentje:
Lehet túl aggódom mert minden apró jelet figyelek annyira szeretnénk a babát... Harmadik terhesség, és ezelőtt ISBN minden rendben volt a terhességeimmel, még nem vetéltem.. Nem is szeretnék...
2021. jún. 18. 17:13
 8/8 anonim válasza:
Szia mitörtént azóta veled? Tudom hogy rég volt de most ugyanez van nálam is
2023. jún. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!