Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most vagyok 3-hónapos. Mikor...

Most vagyok 3-hónapos. Mikor fog növekedni a hasam? Már fáj mikor elszoritom nadrággal véletlen. És fáj mikor hasra fekszem vagyis inkább kellemetlen. Ez igy természetes. Jot eszem alszom és nagyon jól érzem magam. Mint aki nem is terhes.

Figyelt kérdés
2008. dec. 8. 11:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Nekem 18 hetesen volt már olyan hasam, hogy nem mondhattam rá, hogy felfújt a kaja amit ettem :-)

Kellemetlen terhességi tüneteim nekem se voltak. Örülj neki, hogy csak a szép oldala jut a terhességből.

Üdv, 4,5 hónapos kislány anyukája

2008. dec. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia, igen, 4 hónapnál már kezd látszani, de ne hordj szűk cuccokat, meg ne aludj hason. Én amikor megtudtam, hogy terhes vagyok, akkortól hason se mertem aludni, nehogy baja legyen :)
2008. dec. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2008. dec. 8. 12:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 20 hetesen még menyasszonyi ruhát húztam és aki nem tudta hogy félidős vagyok nem mondta volna meg, pedig nagyon csinos kis ruhám volt. De ismerek olyat is akinek már az első trimesztertől látszott, TEHÁT VÁLTOZÓ.

33 heteske

2008. dec. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!