Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2. , illetve többedik várandós...

2. , illetve többedik várandóságotoknál mikor vált szükségessé terhesnadrág?

Figyelt kérdés

Nekem már sehogy nem jó a nadrág, pedig csak 12. hetes kismama vagyok.

Első babánál a 20. héten kezdett látszódni valami.

Nálatok hogy alakult ez?


2010. aug. 25. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is 12 hetes kismama vagyok és a másodikat várom,én kb.2-3 hete hordok terhesnadrágot,mert eléggé puffadok és utálom,ha a nadrág szorít...Az első gyerkőcnél a 18. hét környékén vettem fel először,de akkor még az is bő volt egy kicsit.
2010. aug. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is kellett ruhatárat újítani most a másodikkal a 11 hét környékén.

Az elsővel csak 18 hetesen:-)

2010. aug. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
9. hét körül már elkezdtem hordani. Akkor még cska apuffadás miatt. De nekem ez már az elsőnél is így volt. Nem a pocakom nőtt még, de már úgy puffadtam mintha egy kosárlabdát nyeltem volna. Nem érdekelt ki mit gondol nem volt kényelmes a rendes nadrág, úgyhogy lecseréltem.
2010. aug. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem az elsőnél 16 hetesen vettem meg az első nadrágot,

a másodiknál már 11. héten vásároltam rucikat mert minden szórított.

35+4km

2010. aug. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Csatlakozom. A 12. héten már én is kismamás ruhákat hordtam, míg az elsővel még félidősen is alig látszott rajtam valami.

Akkora a hasam most a másodikkal, hogy még én is meglepődök rajta!

2010. aug. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bár az első terhességem, de a 10-12. héten vettem néhány gumis derekú nadrágot, 17 hetesen már azok is nyomnak, a gumis részük, így kénytelen voltam rendes terhesnadrágokat venni:)
2010. aug. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia. 14 hetes terhes vagyok a második babámmal. 9-10 hét óta hordom a terhes nadrágot, mert a többi szorított. Már most szépen gömbölyödik lent a hasam, egyértelműen látszik, hogy baba van benne. Ekkora az előző terhességemnél olyan 16 hetesen volt.
2010. aug. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálam a gumis nadrágban sokszor úgy tűnt, mintha csak nagy lenne a hasam:) De a terhesnaciban valóban egyértelműbb.
2010. aug. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!