Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utolsó hetekben milyen vitamin...

Utolsó hetekben milyen vitaminokat szedtetek?

Figyelt kérdés

37. Héten azt mondta a doki, kalciumot, magnéziumot és a várandósvitamint már ne szedjem, helyette d vitamint, vasat és még valamit, amit elfelejtettem 🙆‍♀️

Ti mit szedtetek szülés előtt?


2021. jún. 19. 19:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Magnéziumot nem javasolják a végén, de azt nem is szedtem rebdszeresen. Kalciumot egyáltalán nem. A terhesvitamint meg a vasat szedtem ugyanúgy tovább.
2021. jún. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
42%
Egész terhesség alatt sem szedtem semmit.
2021. jún. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
37%

Nekem pont elfogyott 37.hétre a femibion2, mondták, hogy ilyenkor mar a femibion 3at szedjem, mert bármikor születhetek.

Vasat, s D vitamint(3200NE) szedem, illetve magnéziumot elhagytam mar 34.hetesen

2021. jún. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%
Vasat és Czeizel 2-est a végéig. Magnéziumot amúgy sem szedtem kúra szerűen, csak egyszer-egyszer.
2021. jún. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%

Én sem szedtem semmit eddig sem, most vagyok 33 hetes

Nem most fogom elkezdeni😅

2021. jún. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%

Én sem szedtem semmit

Nekem anno az orvosom is csak annyit mondott rá hogy örül neki 🤷‍♀️

2021. jún. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
35%

Femibiont, vasat, D vitamint és kollagént, ugyanazt mint végig lényegében, a magnéziumot hagytam csak el a 36. hét után.

Remélem aki nem szed semmit és ezen spórol az büszke magára, igazán dícséretes hozzállás…

2021. jún. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%

Én sok vitamint szedtem az első terhességemnél. Előtte is már a femibiont illetve mikor teherbe estem akkor is szedtem plusz magnéziumot és folsavat

A 8.héten elvetéltem

Nagyon mérges voltam... Sok vitamin a semmiért

Utana teherbe estem és már nem szedtem semmit. És nem is volt semmi probléma végig.

Nyilván nem a vitamin okozta a problémát

De akkor végig úgy gondoltam

Minden vitamint igyekeztem természetes úton bevinni

Makk egészséges gyerekem született

Semmi probléma nem volt

Egy orvos vagy védőnő sem tette szóvá hogy De jó lenne ha mégis szednék valamit....

Szóval attól hogy valaki így gondolkodik és természetes úton visz be a szervezetébe amit csak tud attól még nem lesz rossz ember vagy felelőtlen :)

2021. jún. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Elevitet szedtem + egészséges táplálkozás.
2021. jún. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
31%

7-es. Havi 2-3 ezres elevit, femibion és kiskutyafüle aztán marha nagy kiadás… nem gondolod hogy aki nem szed semmit az csak azért nem szed semmit mert nem akarja szedni és kész?

Te megnézted egyszer is, hogy mi van benne? Minek neked napi ajánlott bevitelhez képest 400%-nyi pl. Biotinból? Vagy 180%-nyi mangán?

En is és az orvosom is feleslegesnek tartjuk. És nem az én orvosom az egyedüli aki nem nyomatja orrba-szájba.

2021. jún. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!