Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Saját otthon medencében lehet...

Saját otthon medencében lehet fürdőzni terhesen? 23hetes vagyok

Figyelt kérdés
2021. jún. 22. 20:27
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
17%
Én nem vállalnám be, meg különben is, mennyi macera van már vele? Ilyen szűrő, olyan tabletta, olyan algaölő, ne legyen túl hideg, stb. Egy nyarat ki lehet bírni fürdés nélkül, nem??
2021. jún. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet, ha nincs probléma. 2 gyerekemmel a " koszos" Balatonnál voltam egész nyáron, semmi gond nem volt, a doki is mondta, hogy nyugodtan.
2021. jún. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Nekem első trimeszterben lehet mindenhol fürdeni.

A felfázásra, meleg vízre (vérbőséget okozhat), öltözőkben, illemhelyeken fertőzésekre kell vigyázni.

2021. jún. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%
Nem hiszem el hogy egy két ember nem bír a saját gyereke egészsége érdekében meg ülni a pi...ján!Az hogy a doki mit mond,csak egy dolog.Magasrol le@arja,ha kapsz valami fertőzést.Ki lehet bírni,hogy max térdik fürdesz nem?Ennyi önző embert!🤦
2021. jún. 24. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
56%

Ennyi buta paranoiás embert aki a világot is feláldozná pár babona miatt...

Ezek lesznek a legborzalmasabb kismamák, anyukák, akik szétparázzák magukat minden caron.

Az ilyenek irogatnak gyakorin, hogy 3 mp-re beszítvam a festéket, baja lesz-e a babának...

(ezt az utolsó kommentre irtam...)

2021. jún. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

#15 vagyok

#14 csak a te stílusod miatt fogalmaztam így, amúgy felőlem nincs harag :)


Még hozzátenném, hogy a kismamák hozzáállása a terhességhez biztos, hogy függ a környezettől is.

Én amikor elkezdtem parázni valamin (pl. a medencében vajon túl meleg-e a víz jaj), azonnal rámszóltak, hogy azért ne kezdjem el szétparázni magam mindenen.

A környezetem, a barátaim, családom arra bíztat, hogy vigyázzak magamra, tartsam be az orvos utasításait, de ne essek túlzásba, ne bolonduljak már meg teljesen a terhességtől.

Gondolom ha a kismama nem ilyen közösségben van, hanem mondjuk más parás kismamákkal vagy olyanokkal akik a túlféltést pártolják, ott kialakulhat a fullpara mindennel kapcsolatban.

2021. jún. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
30%
Nem így beszélnél,ha lett volna vetélésed.Nekem volt,nem is egy.Szoval ez szerintem nem parázás,hanem egy kockázati tényező kiküszöbölése+egy felesleges aggódás kihagyása.Nekem nem hiányzott a víz,de azt sem bánom ha más mocsárba megy be.Azbő döntése lesz.
2021. jún. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Ja és ez kb.olyan téme,ami szintén felcseszi az agyam,mikor valaki azt mondja a terhesség nem betegség.Ennél hülyébb mondatot nem hallottam.Én az egész terhességem alatt a migrénnelbfetrengtem,mivel gyogyszert nem lehet bevenni,amit meg be lehet,az nem használ.A 18.hétig rosszul voltam,hánytam.Éjjel nem tudtam aludni,kb 20 percenként pisiltem.Szoval aki azt meri mondani hogy a tehesség nem betegség,az inkább maradjon csendbe és öruljon hogy szerencsés és nem volt semmi baja.
2021. jún. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

#17 nem mindegy, hogy hány hetesen történt a vetélés.

Kb 8 hétig genetikai okok miatt vetélnek el a nők.

Az első trimeszter nem azért kritikus, mert ha valamit rosszul csinálsz elvetélsz, hanem mert ha valami nem működik jól a mamánál vagy az embriónál akkor az az első trim-ben okoz vetélést.

Nem azt mondom, hogy ne vigyázzon magára, és az ő döntése, hogy elzárja-e magát mindentől a biztonság kedvéért, csakhogy ő úgy állította be, hogy bolond mindneki, aki nem félti túl magát.

2021. jún. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
57%

#18 pont ezen gondolodtam én is, hogy mivel a terhesség nem betegség, elbagatelizálják sokan a brutális tüneteket, amik élhetetlenné teszik az ember napjait.

Ha valaki a pl. napon ájul el, az nem számít ájulásnak és nem kell vele foglalkozni, mert nem betegség okozta, egyébként is hogy mer elájulni ha nem beteg :D

2021. jún. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!